>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Apartmány Palda

Český ráj

Liščí Kotce 10
Rovensko pod Troskami, 512 63

GSM: +420 608 094 647
E-mail: rezervace@campingvraji.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 48
Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 8

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC společná koupelna TV na pokoji WiFi možnost vaření dětské hřiště / dětský koutek hřiště parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována bezbariérový přístup
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Plně vybavené Apartmány Palda nabízí ubytování v srdci Českého ráje, s přímým výhledem na hrad Trosky. Jsou ideálním výchozím místem pro poznávání malebné krajiny Českého ráje a jeho pohádkových hradů, zámků a zřícenin.

Apartmány Palda se nachází u malebného městečka Rovensko pod Troskami, v nádherné chráněné krajinné oblasti Český ráj. Leží v mírném jižním svahu, na hezkém a klidném místě, s přímým výhledem na dominantu Českého ráje, hrad Trosky. Je to ideální místo jak pro rodiny s dětmi, seniory, tak pro školní skupiny, sportovní soustředění či školení. Apartmány Palda jsou pro všechny, kteří chtějí prožít dovolenou v kontaktu s krásnou přírodou, objevovat zalesněnou a skalnatou přírodu Českého ráje, ale i jeho pohádkové hrady, zámky a zříceniny.
 
Ubytování

Apartmány Palda - dvě budovy hotelového typu s moderním vybavením. K dispozici je 8 apartmánů, celkem pro 48 osob (v každém apartmánu jsou 4 lůžka + 2 přístýlky). Každý apartmán má 2 ložnice, obývací pokoj s pohovkou, televizor, vybavenou kuchyňku (lednice, varná konvice, varná deska, nádobí), vlastní sociální zařízení, terasu, balkon. Každá ložnice má 2 lůžka s možností 1 - 2 přistýlek. Dva apartmány jsou vybaveny pro bezbariérový přístup.

V areálu je k dispozici 30 chatek s kapacitou čtyř osob na chatku. Právě chatky jsou vhodné pro ubytování škol a skupin. 

 
Volný čas
Areál Apartmánů Palda nabízí širokou škálu volnočasových aktivit - multifunkční travnaté hřiště, beach volejbalové hřiště, dětské hřiště, minigolf, obří venkovní šachy, závěsné ruské kuželky, ohniště, kulečník, stolní tenis atd. Okolní chráněná krajinná oblast Český ráj je ideálním místem pro pěší a cykloturistiku a poznávání kulturních a přírodních zajímavostí - navštívit lze např. Borecké skály s vyhlídkami, hrad Trosky, zámek Hrubá Skála či Prachovské skály.  

Příloha

Fotogalerie

Apartmán Palda, autor: Tomáš Kuna

Apartmán Palda

 
Chatky Palda, autor: Tomáš Kuna

Chatky Palda

 
Palda, autor: Tomáš Kuna

Palda

 
Palda, autor: Tomáš Kuna

Palda

 
Apartmán Palda, autor: Tomáš Kuna

Apartmán Palda

 
Apartmány Palda, autor: Tomáš Kuna

Apartmány Palda

 
Apartmány Palda, autor: Tomáš Kuna

Apartmány Palda

 
Apartmány Palda, autor: Tomáš Kuna

Apartmány Palda

 
Chatky Palda, autor: Tomáš Kuna

Chatky Palda

 
Chatka interier, autor: Tomáš Kuna

Chatka interier

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load