>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Park Mirakulum

Mirakulum, autor: archiv: IC Mladá Boleslav

Polabí

Topolová 629
Milovice, 289 24

GSM: +420 730 510 985
E-mail: mirakulum@mirakulum.cz
Web: www.mirakulum.cz

Zábavný park Mirakulum v Milovicích je dalším spolehlivým tipem na spásné odčerpání přebytečné energie neposedných ratolestí.

Nepřehlédnutelnou dominantou Mirakula je velký dřevěný hrad. Jedná se o nevšední prolézačku, na které musí děti překonat až desetimetrové výškové rozdíly. Po každém výstupu ale následuje spravedlivá odměna - třeba sešup po skluzavce. Na hradě je také několik rozhleden. Pro řádění rodičů po boku dětí jsou uzpůsobeny čtyři obří houpačky, zavěšené ve výšce 12 m. 

Nedaleko dřevěného hradu je obří trampolína, lanové centrum, dva tobogány vedoucí až do podzemí a dvě bludiště - jedno nadzemí a druhé podzemí.

V areálu naleznete minizoo, "Les her" se spoustou atrakcí na naučné lesní stezce, kde se děti setkají s lesní zvěří a odpočinete si v tamním amfiteátru s bohatým hudebním a divadelním programem.

V zahradách pak najdete zákoutí pro rodinné grilování či piknik. Opravdovým rájem je převážně v horkých letních dnech oáza s pestrým vodním světem - najdete tu různé trysky, fontány, brouzdaliště a jiné vodní hrátky. 

Park Mirakulum poskytuje příjemné prostředí pro školní i firemní akce.Fotogalerie

Mirakulum, autor: archiv: IC Mladá Boleslav

Mirakulum

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load