>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Na koloběžce kolem Jedlové

Na koloběžce kolem Jedlové

Lužické hory a Žitavské hory

Udělejte si veselý výlet na koloběžce a prožijte něco netradičního a nového. Koloběžka je naprosto nedoceněný a skvělý dopravní prostředek pro všechny. Zapůjčí vám ji na vrcholu Jedlové na Českolipsku, odkládají se v dolní stanici vleku nebo nádraží Jedlová pro skupiny i jinde po dohodě.

„Trochu běžím, trochu řídím, trochu se vezu, no zkrátka koloběžím!“ budou zvesela povídat vaše děti, pokud je vezmete na výlet na koloběžkách kolem Jedlové.

Možné trasy výletu kolem Jedlové

Kolem Jedlové jsou pro vás připraveny trasy, které lze projet na koloběžkách. Modrá trasa vás provede po lesní cestě pod zříceninu hradu Tolštejn, a potom po silnici do cíle. Červenou trasou projedete kolem bývalé hájovny přes sjezdovky až na Křížovou horu a přes Jiřetínské náměstí se vrátíte zpět pod Jedlovou. Žlutá trasa vede v klidu lesa po krásné okružní cestě kolem Jedlové. Zelená trasa je pro opravdové adrenaliňáky a nabídne vám prudké sjezdy a skoky. Oranžová trasa vás dovede na nádraží Jedlová, kde rovněž můžete koloběžku vrátit. Jinak se koloběžky se vrací na dolní stanici vleku "Jedlová".

Otevírací dobu půjčovny koloběžek můžete zhlédnout na www.sport-jedlova.cz/oteviraci-doba.asp. Koloběžky vám však zapůjčí i mimo tuto otevírací dobu po telefonické dohodě na tel. č. 722 233 322. Stačí dát vědět, že přijedete.

Fotogalerie

Na koloběžce kolem Jedlové

Na koloběžce kolem Jedlové

 
Mapa tras pro výlet na koloběžce kolem Jedlové

Mapa tras pro výlet na koloběžce kolem Jedlové

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load