>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

TJ Sokol Mšeno

Máchův kraj

Na Skaličkách 22
Mšeno, 277 35

GSM: +420 777 862 331, +420 728 325 677, +420 736 130 836, +420 602 376 527
E-mail: hankanecasova@seznam.cz, sokol@mestomseno.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 35
Druhy pokojů: 4 lůžkové, vícelůžkové

TJ Sokol Mšeno - pravidelné sportovní aktivity - oddíl volejbalu, nohejbalu, tenisu, atletiky, florbalu, lezení na umělé stěně a všestrannosti. Poskytování ubytování.

Sokol ve Mšeně byl založen v roce 1865, jen tři roky po založení Sokola pražského. Mšenská jednota je tak dnes nejstarší jednotou z župě Barákově. V roce 1919 se slavnostně otevřela nová sokolovna. Vystřídaly se tu různé oddíly: gymnastický, atletický, hokejový, odbíjené, horolezecký, střelecký, kuželkářský, tenisový, šachový, hudební, lyžařský, české házené, juda, florbalu, lezení na umělé stěně a další.

TJ Sokol Mšeno dnes čítá kolem 280 členů a obhospodařuje budovu sokolovny, lezeckou stěnu a dvě hřiště na vlastním pozemku za sokolovnou. Budova sokolovny je jediným větším sálem v okolí, slouží tedy kromě pravidelných sportovních aktivit i k účelům společenským a kulturním.

Ze služeb nabízí: ubytování, pronájem sálu, horolezecké stěny a kurtů.

Zacvičit si můžete přijít s předškolními dětmi, mladším i starším žactvem a ženami, dále je aktivní oddíl volejbalu, nohejbalu, tenisu, atletiky, florbalu, lezení na umělé stěně a všestrannosti. Jako pravidelné akce pořádají Karneval, Den Země, Běh naděje, volejbalové a nohejbalové turnaje, Kokořínský triatlon, Běh Debří, Běh Boudeckou roklí, filmové festivaly a další. Bližší informace o dění naleznete na www.sokolmseno.cz.

Shrnutí k ubytování:
Ubytovna, 35 lůžek na zemi neomezená, možnost stanování, soc. zařízení na patře, WC, sprchy, kuchyň, možnost vaření, sál, salónek, společenská místnost, vhodné pro skupinové pobyty, 700 m vzdálenost od nejbližší možnosti koupání, půjčovna sportovních potřeb, sportovní vyžití, stolní tenis, grilování, ohniště, pes povolen.


 

Fotogalerie

TJ Sokol Mšeno

TJ Sokol Mšeno

 
TJ Sokol Mšeno

TJ Sokol Mšeno

 
TJ Sokol Mšeno

TJ Sokol Mšeno

 
TJ Sokol Mšeno

TJ Sokol Mšeno

 
TJ Sokol Mšeno

TJ Sokol Mšeno

 
TJ Sokol Mšeno

TJ Sokol Mšeno

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load