>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Interhotel Montana

Krkonoše

Bedřichov 70
Špindlerův Mlýn, 543 51

Telefon: +420 499 433 251
Fax: +420 499 433 156
E-mail: info@hotelmontana.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 120
Přistýlky: 68
Celkový počet pokojů: 68
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, apartmá
Počet 1 lůžkových: 18
Počet 2 lůžkových: 48
Počet apartmá: 2

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti WiFi konferenční místnost vybavení pro školení taneční parket sauna půjčovna lyží parkoviště parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována bezbariérový přístup kreditní karty akceptovány trezor výtah
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze praní, žehlení masáže, rehabilitace konferenční služby směnárna

Hotel Montana se nachází ve Špindlerové Mlýně, v části nazvané Bedřichov. Hotel leží v nadmořské výšce 750 m, je vzdálen zhruba 5 minut od centra.

Interhotel Montana je známá především svou avantgardní vizáží, kterou formují atypická velká okna s krásným výhledem na protější svahy Krkonoš. Hotel byl otevřen již v roce 1969 a stal se vyhledávaným místem pro návštěvníky Krkonoš z celé Evropy.

Ubytování:

Všechny pokoje jsou vybavené vlastním WC, sprchou, fénem, televizí se satelitem a telefonem. Ve všech pokojích je možná přistýlka. Jižní část hotelu je navíc vybavena balkonem na každém pokoji. Kapacita hotelu je 120 lůžek: 18 jednolůžkových pokojů, 48 dvoulůžkových pokojů, 2 apartmá. Na rekreaci je možné vzít si s sebou svého domácího mazlíčka.

Hotelové služby: Finská sauna, masáže, salónek (kapacita 30 míst), směnárna, WiFi, parkování (parkoviště/garáž), bezbariérový přístup a pohyb po celém hotelu 
Hotel svým klientům může zajistit mj. také tenis, kulečník, taxi, kadeřnické a kosmetické služby, squash. 
V hotelu Vojenská zotavovna vzdáleném cca 100 m najdete bohaté vyžití ve Vodním ráji.

Hotelová restaurace, kavárna, bar, salonek:
Restaurace hotelu Montana disponuje počtem 98 míst. Hotelová kuchyně připravuje jídla tradiční česká, krkonošská a mezinárodní. Kavárna a bar disponují kapacitou 120 míst, včetně salónku, který slouží pro větší soukromí při pořádání nejrůznějších akcí nebo oslav. Kapacita salónku je 30-35 místRestaurace a kavárna nabízí krásný výhled do přírody – velká atypická okna.

V zimním období je možné využít služeb bezplatného Skibusu, jehož zastávka je vzdálena 50 metrů od hotelu.

Špindlerův Mlýn je střediskem letní i zimní turistiky, rekreace s možností lyžování, koupání i pěší turistiky. Pro svou polohu v centrální oblasti Krkonoš, je Špindlerův Mlýn vyhledáván zejména pro lyžování.

Z centra Špindlerova Mlýna vede sedačková lanovka na Přední planinu ve výši 1.196 m. Ze Špindlerova Mlýna je možno podnikat mnoho zajímavých výletů, například na Horní Mísečky, k prameni Labe, ke Špindlerově boudě či na Sněžku.

Příloha

Fotogalerie

Hotel Montana, autor: INTERHOTEL MONTANA s.r.o.

Hotel Montana

 
Hotel Montana, autor: INTERHOTEL MONTANA s.r.o.

Hotel Montana

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load