>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Chata Sokolka

Jizerské hory

Osada Hrabětice 1238
Janov nad Nisou, 468 11

GSM: +420 602 180 008
E-mail: jigr@seznam.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 27
Přistýlky: 3
Celkový počet pokojů: 3
Druhy pokojů: vícelůžkové
Počet vícelůžkových: 3

společná koupelna možnost vaření gril, ohniště dětské hřiště / dětský koutek parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována
Doplňkové služby:

Chata Sokolka se nachází nad obcí Janov nad Nisou – Hrabětice, v turistickém regionu Jizerské hory, nedaleko horského střediska Bedřichov. Ubytování v chatě Sokolka je v letních i zimních měsících ideální pro cyklisty a lyžaře, protože leží na hřebenech Jizerských hor. Turisté při nástupu do lyžařských stop nebo na cyklostezku nemusí z chaty Sokolka překonávat žádné převýšení a jsou okamžitě v těch nejkrásnějších partiích Jizerek.

 Chata Sokolka – ubytování:

Chata Sokolka nabízí ubytování ve 3 vícelůžkových pokojích turistické kategorie.  Pokoje mají společné WC a sprchy. Součástí je také společenská místnost s vybavenou kuchyní. Pronájem je možný pouze jako celý objekt.

Celkovou ubytovací kapacitu chaty Sokolka rozšiřuje ještě nabídka chaty Ahoj, která je vzdálená 150 m. Chata Ahoj je vhodná pro školní srazy, školní výlety, lyžařské výcviky, školy v přírodě, firemní akce, svatby, narozeniny, ale i rekreaci pro rodiny s dětmi.

Chata Sokolka  – stravování:

K dispozici plně vybavená kuchyň nebo je možný dovoz hotových pokrmů po dohodě s provozovatelem. Zároveň je možné zapůjčení pivní pípy a zajistit dovoz sudového piva.

Chata Sokolka  – ostatní nabídka:

Chata Sokolka leží v srdci Jizerských hor přímo na lyžařské Jizerské magistrále. Nachází se nedaleko sjezdového areálu Severák – Hrabětice a v dosahu lyžařského areálu Bedřichov. V létě je chata Sokolka velmi dobrým výchozím místem pro pěší výlety a cyklovýlety

Příloha

Fotogalerie

Chata Sokolka

Chata Sokolka

 
Chata Sokolka

Chata Sokolka

 
Chata Sokolka

Chata Sokolka

 
Chata Sokolka

Chata Sokolka

 
Chata Sokolka

Chata Sokolka

 
Chata Sokolka

Chata Sokolka

 
Chata Sokolka

Chata Sokolka

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (312)
 
50% (317)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load