>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

U Vincenta

Sukně růžová, autor: U Víncenta

Český ráj

Hnanice 12
Hrubá Skála, 511 01

GSM: +420 608 324 490
E-mail: uvincenta.cz@gmail.com
Web: www.uvincenta.cz

Originální ručně šité textilní výrobky a módní doplňky.

Miluji sukně a šaty. Sukně sluší snad každé ženě, každému typu postavy. V sukni šíříme svou ženskou energii, magii. Vhodně zvoleným střihem se dá leccos schovat nebo naopak zdůraznit. Střihy si kombinuji a konstruuji sama, důraz kladu na pohodlí a praktičnost.

Ze všech svých látkových pokladů vytvářím jedinečné kousky, protože málokdy koupím materiálu více než na jeden projekt, takže většinou, když si pořídíte výrobek ode mne, je pravděpodobné, že ho máte na celém širém světě jen vy. Pokud je nějaký kousek zvláště oblíbený, párkrát ho zopakuji. Vybírám ty nejkvalitnější materiály, přednost dávám přírodním. Výjimku tvoří umělé hedvábí, které ušetří životy tisíců motýlů bource morušového. Do každého výrobku všívám radost, lásku a pokoru a myslím, že to žena, která bude věc nosit, pozná.

Moje práce ctí filosofii pomalé módy. Pomalá móda je o tom, že každý výrobek navrhnu, promyšleně nastříhám a vyrobím z materiálu, jehož kvalitu ověřím. Pomalá móda není založená na bázi času, ale kvality. Pomalá není opakem rychlé. Jde o odlišný přístup, ve kterém si jsou designéři, podnikatelé, maloobchodníci a spotřebitelé více vědomi toho, jaké mají výrobky dopady na pracovníky, společnost a ekosystémy…

Mám radost, že svou prací umožňuji dalším ženám najít svou ženskou krásu a cítit se dobře. Noste Vincenta a budete jedinečná.

Zboží můžete zakoupit v:Příloha

Fotogalerie

šaty

šaty

 
sukně kolová

sukně kolová

 
Sukně

Sukně

 
Sukně modrá

Sukně modrá

 
Obal na knihu, autor: U Víncenta

Obal na knihu

 
Sukně šedivá, autor: U Víncenta

Sukně šedivá

 
Polštářek modrozelený, autor: U Víncenta

Polštářek modrozelený

 
růžová

růžová

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load