>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Apartmány Český ráj

Český ráj

Hrádka 36
Lomnice nad Popelkou, 512 51

GSM: +420 724 605 507, +42 072 460 506
E-mail: info@apartmanyceskyraj.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 8
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 2
Druhy pokojů: 2 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 1
Počet apartmá: 2

Klasifikace: ****
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa dětské hřiště / dětský koutek půjčovna kol půjčovna lyží parkoviště zvířata akceptována kreditní karty akceptovány trezor
Doplňkové služby: masáže, rehabilitace

Apartmánový dům umístěný ve svahu s překrásným panoramatickým výhledem do nádherné malebné krajiny nabízí ubytování v nových, moderně, prakticky a komfortně vybavených apartmánech s rodinnou atmosférou. Lomnice nad Popelkou, kde se apartmány nacházejí, spadá pod turistický region Český ráj.

Romantiku, klid venkova a naše dlouholeté osobní zkušenosti v oblasti cestovního ruchu se snažíme skloubit pod jedno a poskytnout našim hostům domácí bezstarostné prostředí bez ohledu na to, zda se jedná o Vaši poklidnou dovolenou či pouze krátkodobý pobyt. Snažíme se nabídnou ubytování v apartmánech s komfortem kvalitních penzionů s důrazem na individuální přístup k hostům. Apartmánový dům se nachází v obci Košov – Hrádka, která leží nedaleko městečka Lomnice nad Popelkou ve výšce 634 m n.m.

Chráněná krajinná oblast Českého Ráje Vám nabídne přírodní dědictví v podobě mnoho neopakovatelných přírodních scenérií, které dotváří oblíbené hrady a zámky jako vystřižené z klasických pohádek či historických filmů. Cykloturistická „Zlatá stezka Českého Ráje“ jen těsně míjí naše apartmány a provede Vás celým tímto kouzelným krajem. Pokud máte rádi pěší výlety, najdete zde hustou síť turistických stezek, které vedou přes strže i romantická údolí. V okolí je 69 km značených turistických cest, které Vás dovedou na velké množství míst s dalekým rozhledem, a to nejenom ze dvou nejkrásnějších a nejrozsáhlejších vyhlídek, kterými jsou vrchol Tábor a Smetanova vyhlídka.

Rodiny s dětmi jistě potěší přírodní koupaliště nepravidelného tvaru s ostrůvkem, upravenou travnatou plochou, brouzdalištěm a dětským hřištěm, které se nachází na okraji lesa cca 1,2 km od apartmánů. Další možnosti ke koupání nabízí město Jičín. V letním období nově otevřené nerezové koupaliště Kníže s tobogánem, skluzavkami, dětským brouzdalištěm a relaxační zónou. V chladných dnech pak slouží velmi pěkný aquapark s plaveckým bazénem, tobogánem, divokou řekou, parní komorou, whirpooly a dětským brouzdalištěm s umělou říčkou a vodním hříbkem.

V historickém centru Jičína nedaleko od Valdické brány doporučujeme navštívit Rumcajsovu ševcovnu – malý domek, kde se nachází Rumcajsova řemeslná dílna, Cipískova ZOO, Mančina bylinková zahrádka, herna pro děti, obchůdek se suvenýry a občerstvením, kde Vám uvaří výbornou kávu. Při zpáteční cestě se nezapomeňte zastavit na novém, originálně pojatém dětském hřišti přímo pod Jičínskou věží.

K aktivnímu odpočinku slouží v zimní sezóně sjezdovka (350 m dlouhý lyžařský vlek na horu Tábor) a běžecké tratě. Třicet pět kilometrů dlouhá „ Lomnická magistrála“ vede v bezprostřední blízkosti apartmánů, je upravována v celé své délce v minimální šíři 3 metry se dvěma stopami pro klasiku, střed je ponechán pro bruslení.

Příloha

Fotogalerie

Apartmány Český ráj

Apartmány Český ráj

 
Apartmány Český ráj

Apartmány Český ráj

 
Apartmány Český ráj

Apartmány Český ráj

 
Apartmány Český ráj

Apartmány Český ráj

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (312)
 
50% (317)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load