>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Kanoe, rafty, koloběžky LODEKOZA.CZ

Lodekoza.cz

Český ráj

Malá Skála, 468 22

GSM: +420 737 501 491
E-mail: lodekoza@centrum.cz
Web: www.lodekoza.cz, www.kolobezkykoza.cz

Půjčovna lodí a koloběžek na Malé Skále.

Půjčovna lodí

Zavedená půjčovna lodí sídlící na Malé Skále. Půjčují kanoe a rafty na řece Jizeře. Nejčastěji působí na středním toku Jizery – tedy mezi Podspálovem a Příšovicemi. Na tomto úseku má Jizera charekter mírně tekoucí řeky, vhodné pro pohodové splutí s rodinou či přáteli. Pokud je dostatek vody, naše lodě můžete také využít třeba i na Kamenici.

Ve flotile půjčovny lodí najdete plastové kanoe Samba. Jedná se o stabilní, rychlé a zároveň obratné lodě.  Ani začátečníci se nemusí obávat nechtěného koupání, protože loď výborně drží rovnováhu a díky speciální konstrukci ji nelze potopit. Dále vlastníme symetrické rafty Denali, které se hodí jak pro pohodlný výlet s rodinou, tak i pro dobrodružství na divoké řece. Patrioty jistě potěší fakt, že lodě i rafty jsou české výroby.

Zprostředkování všech volnočasových aktivit pro rodiny s dětmi, školy a skupiny lidí, kteří mají zájem prožít aktivní dovolenou v Českém ráji. Možnost ubytování a stravování ve zdejší restauraci Ostrov, nebo u Zrcadlové kozy.

Půjčovna koloběžek

Půjčovna Koloběžky Koza je jedním z předních poskytovatelů outdoorových služeb v Českém Ráji. V nabídce naleznete kvalitní české koloběžky Kostka, které Vám pomůžou užít si v regionu skutečně nezapomenutelné chvíle volna.  Splujte nejhezčí úsek Jizery z Malé Skály k Zrcadlové koze/ Dolánek a zpět se vratíte na koloběžkách po nové cyklostezce. Koloběžky Vám půjčí na několika místech Českého ráje.

Princip je jednoduchý: z Malé Skály do Dolánek na lodi, zpátky na koloběžce. Kombinace lodí a koloběžek je výborná zábava pro celou rodinu.

Příloha

Fotogalerie

Lodekoza.cz

Lodekoza.cz

 
Lodekoza.cz

Lodekoza.cz

 
Lodekoza.cz

Lodekoza.cz

 
Lodekoza.cz

Lodekoza.cz

 
Lodekoza.cz

Lodekoza.cz

 
Lodekoza.cz

Lodekoza.cz

 
Lodekoza.cz

Lodekoza.cz

 
Lodekoza.cz

Lodekoza.cz

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (312)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load