>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

One-Twenty Juliet 1000 model 2013

One-Twenty Juliet 1000

Ceoodpružené MTB 26" (120/120 mm) dámské

ikona souboruTechnická specifikace One-Twenty Juliet 1000

Zdvih předního i zadního odpružení 120 mm je ideálním předpokladem pro bikování v náročnějších terénech, od jednodenních výletů přes nízké pohoří až po přejezdy Alp. Klasické cestovní fully jsou připraveny na všechno. V této kategorii nabízí MERIDA spolehlivé hliníkové modely s chytře navrženým rámem.

Bez ohledu na obecné trendy, které občas nabízejí u „tour“ modelů více než klasických 120 mm zdvihu předního i zadního odpružení, věří MERIDA důsledně osvědčeným konstrukcím rámů, které dokáží bez problémů balancovat mezi nejvyšší možnou citlivostí a maximálním využitím zdvihu na jedné straně a přesvědčivou neutralitou pohonu na straně druhé. Přesně jako naše ONE-TWENTY. „All-rounder“ z portfolia MERIDA byl již zcela přepracován na rok 2012 a nyní se těší dalším úpravám pro rok 2013.

Už na první pohled vyzařuje z designu ONE-TWENTY plná připravenost na velké jízdy skrz nedotčenou přírodu. Ale nejen vzhled je brilantně přizpůsobený trasám, po kterých budete jezdit. ONE-TWENTY je jistota na trailech také z hlediska konstrukce. Hlavní rámový trojúhelník a zadní stavba jsou postaveny z hydroformované vícenásobně zeslabované slitiny hliníku “66” ProLite. S přepákovanou „single-pivot“ konstrukcí zadního odpružení vyvinuli konstruktéři v MERIDĚ úspěšný systém, kde se zdá být zdvih větší, ale šlapat na něm můžete tak pohodlně, jako na modelu se zdvihem menším. Žádné nepříjemné zpětné rázy do pedálů, žádné přehnané houpavé tendence a neutrální brzdný projev. ONE-TWENTY přesvědčí stejně do kopce, z kopce i na rovném terénu. Díky “X-Taper” hlavové trubce (s rozměry 1 1/8" nahoře a 1,5" dole) provede 120 mm vidlice tento MTB „tourer“ MERIDA bezpečně off-road terénem. Kolo nabízí vynikající přesnost ovládání včetně maximálníbezpečnosti při prudkém zpomalení. Patky zadní stavby umožňují přímou montáž post-mount třmenů brzd s použitím 160mm brzdových kotoučů bez nutnosti montáže adaptéru. Tak co ještě chybí? Nízká hmotnost vhodná pro cestování? Zde ji máte: hliníkový rám ONE-TWENTY přidá na váze maximálně 2 500 g.

Vytvořeno 25.5.2012 15:45:44 | přečteno 2142x | pospisil

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
48% (314)
 
50% (326)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load