>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

One-Twenty 1200-D model 2012

One-Twenty 1200-D

Celoodpružené MTB 26" (120/120 mm)

ikona souboruTechnická specifikace One-Twenty 1200-D

120 mm fully symbolizují moderní trail kola. Lehký a k pohonu neutrální rám pro snadné stoupání, odpružení a geometrie poskytující rezervy při náročných sjezdech. Nejvhodnější pro využití při přejezdech nízkých pohoří i při náročných túrách přes Alpy. Od počátku byly ONE-TWENTY a lehká karbonová verze ONE-TWENTY Carbon vyzbrojeny geny pro jízdu na „plný plyn“.

ONE-TWENTY Carbon, po novince představené v loňském roce, pokračuje ve stopách maratonského úspěchu v téměř nezměněné konfi guraci. Hliníkový ekvivalent byl ale zcela revidován. Základní myšlenkou tohoto vývoje je jasné oddělení dvou znaků. Díky své pevné a mimořádně na pohon orientované geometrii je ONE-TWENTY Carbon stále první volbou dálkových jezdců. Naproti tomu ONE-TWENTY je výrazněji „tourier“ a „žehlí“ stezky s lepším využitím zdvihu. Charakteristické rozdíly jsou patrné již na první pohled. Hydroformingem organicky tvarovaný hliníkový rám vypadá opticky hladší, konstrukce a celková hmotnost tvoří technicky špičkový výkon. Horní rámová trubka z jednoho kusu pevně sedí na sedlové trubce, na druhé straně nabízí integrované montážní body pro ultra-light vahadlo spojující tlumič se zadní stavbou. Výsledek: nízká hmotnost rámu od 2500g (velikost 18“ bez tlumiče), v kombinaci s vynikající tuhostí a stejně citlivá a neutrální kinematika. Se svými „Touring-friendly“ úhly je nové ONE-TWENTY stále hbité a zároveň potěší znatelně klidnějším chodem. Jinými slovy, stabilita a bezpečnost především pro rychlé a náročné sjezdy.

ONE-TWENTY: Zapomeňte na limity. Vydejte se kamkoliv se vám zachce.

Vytvořeno 25.5.2012 12:56:49 | přečteno 2125x | pospisil

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
48% (314)
 
50% (326)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load