>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

One-Sixty 1000 model 2013

One-Sixty 1000

Celoodpružené MTB 26" (160/160 mm)

ikona souboruTechnická specifikace One-Sixty 1000

Pojďme spojit anglické slovo “endurance” (výdrž, odolnost) a španělský termín “duro” (tvrdý). A máme termín “enduro”. Hlavním úkolem této kategorie není nic jiného, než s lehkostí a dlouhodobě zvládat i ten nejtěžší terén. ONE-SIXTY je více než připraveno na tuto výzvu.

Očekávání mohou být splněna, nebo přijde zklamání. Co bude Vaše volba? MERIDA po roční přestávce prezentuje prostřednictvím ONE-SIXTY zbrusu nový 160mm full, který touží splnit všechna vysoká očekávání na špičkové enduro kolo, přičemž je ve skutečnosti navržen tak, aby je úspěšně překonal.

Ješte jednou z těch všech dobrodružných postav, které se nemohou dostatečně nabažit nových výzev a napínavých situací, které ostatní lidé znají jen z historek? Slova “stále nemám dost” jsou přesně ta správná klíčová pro všechny jezdce, kteří chtějí takové fascinující historky vyprávět. To je důvod, proč se zkušení technici a designéři v MERIDĚ nespokojili pouze se slovy “více než dost” před tím, než představili nové 160mm enduro ONE-SIXTY pro sezónu 2013. Proto není u MERIDY skutečný Enduro model jen jménem své kategorie. Odolný, tuhý, citlivý a také dostatečně lehký pro pohodlné zdolávání stoupání. A samozřejmě je adekvátně ke kvalitám rámu i osazen komponenty odpovídající sofistikovaným vlastnostem. Srdcem ONE-SIXTY je “VPK” – vlastní technologie “Virtual Pivot Kinematics”, která dává tomuto kolu vysoký ale bezpečný výkon ve sjezdech. 160 mm zdvihu je dokonale využito bez vlivu brzdných sil na funkci zadní stavby. Není absolutně žádný problém, když některý den není poblíž lanovka ani jiná doprava na vrchol. Houpavé tendence či nepříjemné zpětné rázy do pedálů se ONE-SIXTY netýkají a výkon ve stoupání je stejně přesvědčivý jako ve sjezdu. Pro rok 2013 představujeme tři modely s vnitřním vedením bowdenů (i pro dálkové ovládání teleskopické sedlovky*) s exkluzivními enduro komponenty, které jsou optimálně přizpůsobené tomuto náročnému rozsahu použití.

Vytvořeno 25.5.2012 13:09:21 | přečteno 1891x | pospisil

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
48% (314)
 
50% (326)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load