>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

One-Forty 900 model 2013

One-Forty 900

Celoodpružené MTB 26" (140/140 mm)

ikona souboruTechnická specifikace One-Forty 900

All-Mountain: V posledních letech nezískala skoro žádná jiná „full-suspension“ kategorie kol takového významu jako „po trailech hladové“ MTB se 140 - 150 mm zdvihu, koncipované jako garanti „all-round“ zábavy na sjezdových trasách, které v současné době vyžadují více technických jezdeckých schopností.

Pro povahu člověka je charakteristické vždy požadovat, nebo si alespoň přát, co nejvíce nemožného. MERIDA je hrdá na to, že plní přání zákazníků, kteří se radují se 145 mm zdvihu vysoce “absorpční” zadní stavby, samozřejmě aktivně podporována veškerou touhou All-Mountain cyklistů po maximálních zážitcích na stezkách v sezóně 2013. “All-Mountain” kategorie stále postupuje mílovými kroky a MERIDA ONE-FORTY vstupuje do MTB budoucnosti s ideálně fungujícími sedmimílovými botami.

Pro novou sezónu byl 145mm full znovu kompletně přepracován. Ale nejen jeho design představuje svěží vánek, který nyní fouká skrze All-Mountain rodinu MERIDA. Pro rok 2013 nabízí ONE-FORTY nový koncept kinematiky s virtuálním bodem otáčení, odvozený od většího enduro bratra ONE-SIXTY a UMF freeridového divu FREDDY. “Virtual Pivot Kinematics” neboli “VPK” je zkratka pro vlastní interpretaci špičkového zavěšení zadní stavby MERIDA, která v první řadě oplývá extrémními sjezdovými vlastnostmi, ale nejen jimi. Museli jsme vzít v potaz i fakt, že All-Mountain jezdci se sjezdovými touhami chtějí raději do kopce šlapat, než využít k přesunu na vrchol lanovku. Proto jsou piloti ONE-FORTY zpočátku překvapeni jeho minimální houpavou tendencí bez jinak tolik obávaného zpětného rázu do pedálu při jízdě v sedle i před útokem na vrchol jízdou ze sedla. Poté lze během následujících sjezdových pasáží úplně využít 145mm zdvih zadní stavby, která i při intenzivním brzdění zůstává zcela aktivní. MERIDA s optimálně sladěnými komponenty, jako je například teleskopická* sedlovka, zajišťuje, že kompletní kolo je velice přesvědčivé. Chybí snad něco?

Vytvořeno 25.5.2012 13:13:03 | přečteno 2085x | pospisil

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
48% (314)
 
50% (326)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load