>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Ninety-Six 624-sus model 2013

Ninety-Six 624-sus

Celoodpružené MTB 13" dětské

ikona souboruTechnická specifikace Ninety-Six 624-sus

Na čerstvém vzduchu, v lese s kamarády, na kole v cyklistickém klubu, nebo na denní cestu do školy. Existuje dost dobrých důvodů proč pořídit svému dítěti kolo. A aby byla zajištěna skutečná cyklistická zábava, měli byste zvolit správné kolo hned od počátku.

 

Často si ani neuvědomujeme, jak bezstarostný může být život dítěte. Ale upřímně, je skutečným požehnáním žít stále bez povinností a odpovědností dospělého života. Místo toho může dítě myslet svobodně a šťastně a hledat odpovědi na spíše “triviální” otázky jako je výběr prvního nebo dalšího oblíbeného kola.

 

Jakmile je váš milovaný potomek schopen chodit, je připraven na svoji první MERIDU. DAKAR 612-COASTER má kompaktní 7,5" hliníkový rám s 12" koly a brzdou. Díky rozdílným designům pro kluky a holky nebude náš DAKAR pravděpodobně ani předmětem konfl iktů mezi bratry a sestrami. Totéž platí pro větší DAKAR 616-COASTER, jehož 8" rám je nesen 16" pneumatikami. Oba modely jsou dodávány se spolehlivými bočními kolečky, která mohou být snadno demontována, jakmile je Vaše dítě schopno jezdit bezpečně bez jejich opory. Od velikosti 20" již nejsou žádná mládežnická kola MERIDA vybavena takovými pomocníky. Je to model DAKAR 620, jehož hliníkový rám je odlišný pro dívky a chlapce a to nejen po stránce vzhledové, ale také konstrukční. “Dámská” verze je o 0,5" menší a má níže položenou horní rámovou trubku pro větší prostor nad rámem a tedy více důvěry a bezpečnosti. Obě varianty ubrzdíme silnými brzdami, když jsou předtím rozjeté pomocí 7-mi rychlostního revoshifter systému. DAKAR 624-V již dnes nabízí 21 rychlostních stupňů, také v tomto případě je rám “lady” o 0,5" menší s nízko položenou horní rámovou trubkou. Na větších modelech DAKAR CHAMPION-V již tyto rozdíly nenajdeme, stejně jako u modelů NINETY-SIX JUNIOR 624-SUS a DAKAR TEAM-D inspirovaných týmem MULTIVAN MERIDA. Jedná se již o skutečné závodní MTB hardtaily, které překvapí dokonce i kotoučovými brzdami.

Vytvořeno 2.5.2013 14:13:07 | přečteno 1377x | pospisil

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
48% (314)
 
50% (326)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load