>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Ninety-Nine XT-D model 2012

Ninety-Nine XT-D

 Celoodružené MTB 26" (100/99 mm)

ikona souboruTechnická specifikace Ninety-Nine XT-D

Merida Ninety-Nine XT-D - celoodpružené kolo pro závodní crosscountry a maratony. Merida Ninety-Nine disponuje všemi technologickými finesami jako jeho karbonový bratříček. Navíc ale přináší nejlepší zpracování duralu pomocí hydroformingu. Ve výjezdu si zamknete tlumič DT M210 38 ABS w/remote a pořádně se opřete do Shimana XT-10 s desíti převody pro jistější a přesnější chod. Z kopce vám jistou stopu zajistí vidlice s uzamykáním z řidítek Fox 32 Float RL 100 taper a spolehnout se můžete na brzdy Shimano M596. S Meridou Ninety-Nine budete stále na špici.
 
Celoodpružený model NINETY-NINE s efektivními 99 mm zdvihu jako hvězdné řešení pro náročné XC a maratony. Ultralehký, přitom extrémně tuhý a vždy poskytující dostatek komfortu v náročných sekcích. Zadní tlumič může být bleskově zavřen z řidítek a kolo je okamžitě připraveno pro rozhodující spurt. Ambiciózní jezdci si mohou být jistí, že kolo Merida NINETY-NINE je synonymem pro kvalitu, výkon a rychlost.
 
Merida NINETY-NINE: Připravena vítězit!

Vytvořeno 25.5.2012 12:49:36 | přečteno 2043x | pospisil

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
48% (314)
 
50% (326)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load