>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Informace zhotovitele stavby - provizorní rozvod vody po dobu rekonstrukce

Před zahájením protlaků nebo pokládky potrubí bude realizován provizorní rozvod vody v celém rozsahu I. etapy s dotažením všech vodovodních přípojek až k nemovitosti. Bude upřednostněno propojení s venkovní hadicí u vodoměru, tam kde není možné se k vodoměru dostat (sklepním okýnkem...) bude vodoměr demontován a provizorně přemístěn např. na přívod ze zahrady na zahradní kohoutek. Po skončení prací budou všechny vodoměry přeplombovány.

Při odpojení starých rozvodů vody a přepojení na provizorní „pozemní“ vedení bude potřeba odstávka vody, nyní je s provozovatelem naplánována na středu 15.6.2022. Pro komunikaci s majiteli nemovitostí ohledně přepojování nemovitosti na provizorní rozvod vody prosím o zaslání telefonního čísla ve formátu JMÉNO MAJITELE_Č.P…._TELEFONNÍ ČÍSLO na stavbyvedoucího: Daniel Marek, 602 222 383.

V případě zjištění, že stávající vodovodní přípojka je v nevyhovujícím stavu (starý materiál – např. olovo, ocel), bude doporučeno, aby si majitel nemovitosti provedl od hranice svého pozemku vlastními silami výměnu vodovodní přípojky až do domu (pokud existuje, tak k vodoměru). V takovém případě věnujeme jako stavba nebo investor (FVS) novou PEHD hadici d32.

Vytvořeno 10.6.2022 10:00:09 | přečteno 354x | pospisil

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (314)
 
50% (322)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load