>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Rodinná politika v Libereckém kraji

Rodinná politika v Libereckém kraji page 001

Liberecký kraj spouští dotazníkové šetření určené rodinám s dětmi.

S ohledem na vytvářený Strategický plán rodinné politiky Libereckého kraje realizuje kraj již druhé dotazníkové šetření, tentokrát zaměřené na rodiny s dětmi. Cílem dotazníku je zmapovat prorodinné aktivity v území a odhalit, co v kraji stále chybí.

V období od 1. 5. do 30. 6. 2017 probíhá v kraji dotazníkové šetření, které je primárně v online podobě (více informací naleznete na www.rodinalk.cz ). V průběhu dalších dnů budou na vytipovaná místa v kraji rozdistribuovány také dotazníky v tištěné podobě, aby bylo zajištěno, že k dotazníku budou mít přístup všechny rodiny. Dvacet tři otázek je zaměřeno např. na trávení volného času dětí a rodin, slaďování rodinného a pracovního života, venkovní hrací plochy či preventivní zdravotní programy pro děti. O dotazníkovém šetření informuje také plakát, na kterém je umístěn QR kód, který po načtení mobilním telefonem přesměruje respondenta přímo na dotazník.

Zapojte se i vy a přispějte k tomu, aby byla rodinná politika v Libereckém kraji orientována tím správným směrem. Dotazník je možné vyplnit ZDE.

ikona souboruRodinná politika v Libereckém kraji - leták

Ing. Hájková Kateřina
katerina.hajkova@kraj-lbc.cz
485226449 /

Zdroj: Liberecký kraj

Vytvořeno 18.5.2017 8:31:47 | přečteno 449x | Floresiensis

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
48% (314)
 
50% (326)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load