>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Skibusy na Smědavu budou posíleny o hodinový takt busů

2019 02 posílení na smědavu III

Od tohoto víkendu až do konce provozu skibusů (17. března) bude možnost dostat se na Smědavu a ze Smědavy dolů o víkendu hodinu co hodinu. Autobusy budou jezdit hlavně z Hejnic, ty původní spoje samozřejmě z Frýdlantu.

Pro přespolní platí, že parkovat v klidu mohou někde v centru Hejnic kolem autobusového nádraží, nebo na rozmezí Hejnic a Potoka kolem závodu CIS a vlakového nádraží B. Potok, kde je také přestup na zastávku busu na Smědavu.
Kapacita parkoviště na Smědavě je max 100 aut, toto stačí o normálním víkendu na čas do 9 hodin, pak je silnice kvůli přeplnění parkoviště až do 13 až 14 hodin pro dopravu uzavřena a čeká se v koloně než některý lyžař odjede. Využijte proto raději službu skibusů, cena jízdy je 25 Kč jedním směrem. Parkování na Smědavě je 100,- Kč. Stání na zakázaném místě na horách (silnice) stojí minimálně 500,- Kč v pokutovém či přestupkovém řízení.
Děkujeme KORID LK a ČSAD Liberec za pomoc vyřešení zdejšího problému. Díky za sdílení a hlavně těm, kteří to dokáží nějak dát na vědomí do Polska a Německa pro jejich lyžaře.

2019 02 posílení na smědavu III

Vytvořeno 30.1.2019 15:23:24 | přečteno 1090x | M.Baresova

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
48% (314)
 
50% (326)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load