>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Rekonstrukce silnice II/290 - centra obce Bílý Potok a informace o omezení provozu

Od pondělí 19. června bude zahájena kompletní rekonstrukce silnice od Základní školy – odbočka ke kostelu – k Obecnímu úřadu v obci Bílý Potok.

Bude spočívat ze sejmutí vyžilého asfaltového svršku, vybudování opěrné zdi naproti bývalému Strojobalu, narovnání zatáčky u pošty, obnovení stávajících chodníků a lávky na mostě. Dále budou položeny obrubníky, vybudována nová dešťová kanalizace. Rekonstruován bude propustek u školy ( ze stávající studánky), přeložen bude plynovod a veřejné osvětlení přechodu pro chodce. Souběžně s prováděnou stavbou poběží i rekonstrukce vodovodu v tělese komunikace. Bude-li  přát počasí, je připravena realizace parkovišť u základní školy a obecního úřadu. Předpoklad skončení prací je závěr září 2017.  


Informace o omezení provozu

Průjezd po hlavní silnici bude po dobu cca prvních 14 dní řízen semafory. Poté bude silnice zcela uzavřena, objížďka bude vedena přes Liberec

Pro místní občany a ubytované turisty by měla být možnost využívat místní komunikaci pro objízdnou trasu, tudíž cesta na Smědavu by měla pro místní zůstat průjezdná.

Sledujte aktuální informace.


Zdroj a více informací: Bílopotocké listy a OÚ Bílý Potok

Vytvořeno 16.6.2017 8:53:13 | přečteno 835x | Floresiensis

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (314)
 
50% (322)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load