>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Moje vzpomínky na Jizerky

PLAKAT A4   Moje vzpominky na Jizerky

Agentura ochrany přírody a krajiny ČR - Regionální pracoviště Liberecko pořádá soutěž "Moje vzpomínky na Jizerky". Tématem soutěže jsou osobní vzpomínky na Jizerské hory.

Do soutěže je možné přihlásit pouze vlastní fotografie, pohledy či amatérská videa. Snímky musí autor dodat v elektronické podobě v co nejlepší kvalitě. Každý snímek musí být doprovozen krátkou vzpomínkou (příběhem). Podání snímků je přípustné buď osobně na datovém nosiči nebo prostřednictvím elektronické pošty. Uzávěrka příjmu fotografií je 31. srpna 2018. Výběr nejlepších snímků vzešlých z fotoalba bude v říjnu 2018 prezentován na samostatné výstavě v budově Krajské vědecké knihovny v Liberci a v roce 2019 na putovní výstavě po vybraných jizerskohorských obcích a městech.

Detailní informace k akci naleznete na webových stránkách: http://jizerskehory.ochranaprirody.cz/informujeme/aktuality/moje-vzpominky-na-jizerky-vyhlaseni/

Vytvořeno 6.6.2018 14:49:22 | přečteno 402x | M.Baresova

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
48% (314)
 
50% (326)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load