>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Kinotour Pavla Čadíka 2017 je tu!

Kinotour Pavla Čadíka 2017 svatební

Milí přátelé filmového pásu,

opět po roce a opět u Bikecentra Libverda na parkovišti máme tu čest přivítat Kinematograf Pavla Čadíka. A pozor, letošní ročník je speciální, svatební!

Jména neprozradíme, ale souvisí se sňatkem dvou super lidiček a blízkých přátel Pavla Čadíka, kteří se právě díky jeho maringotce poznali.

Tímto Vás srdečně zveme ve středu, 9. 8. 2017 navečer před setměním na parkoviště k Bikecentru Libverda na fenomenální komedii "U mě dobrý".


Film se zrodil devět let po Pelíšcích, kdy se filmový štáb v čele s Janem Hřebejkem vrací do Košíř na místo činu. Jen o pár bloků dál, kde vznikly památné scény jako „maršál Malinovskij“ nebo knedlíko-noková hádka, se natáčela komedie U mě dobrý.  Do hlavní role tvůrci obsadili Bolka Polívku – a vedle něj další osvědčené hvězdy, Jiřího Schmitzera, Petra Formana,  Miroslava Vladyku, Josefa Somra, Jakuba Koháka, Simonu Babčákovou nebo Lenku Vlasákovou.

Příběh se odehrává v devadesátých letech v přístavní hospodě na pražském Libeňském ostrově. Právě tam tráví většinu času u desetníčkového mariáše šestice přátel, kteří si žijí své relativně skromné a poklidné životy. Jejich celkem poklidný a bezstarostný život jim naruší až zpráva o podvedeném příteli Kájovi. Kája si chytře přivydělával po práci jako falešný kominík. Měl vytipované svatby a vždy se jakoby náhodou objevil poblíž. Svatebčané jej okamžitě zvali na společné focení, aby měli ženich s nevěstou štěstí do budoucna. Za to mu vždy přistály do kapsy nějaké bankovky. Jednoho dne získanými penězi mile překvapí svou manželku, která ho podezírala z nevěry. Slíbí jí cestu k moři. Záhy nato však s vidinou snadné výhry všechny peníze (více než 30 000 Kčs) prohraje ve skořápkách.

Dobří kamarádi ale Karla nenechají na holičkách a rozhodnou se, že vymyslí plán, jak prohrané peníze získat zpátky. Mozkem party je Mrklas alias Pan třída, bývalý varietní kouzelník. „Záchranný tým“ se s pomocí finty přesune přímo do Vysočanské tržnice, která je domovem zlodějů, pašeráků a podobných vyvrhelů společnosti. Hrdinové čelí značnému nebezpečí prozrazení, při kterém musí taktizovat a improvizovat, aby vůbec přelstili gang podvodníků. Poslouží jim k tomu všelijaké převleky a rekvizity. Nakonec si po úspěšném provedení celé akce uvědomí, jak je jejich přátelství důležité a pevné.

ikona souboruKinotour Pavla Čadíka Lázně Libverda 2017

ikona souboruKinotour Pavla Čadíka Frýdlantsko 2017Vytvořeno 27.7.2017 9:40:04 | přečteno 3548x | Floresiensis

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
48% (314)
 
50% (326)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load