>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Fotografická soutěž Zaostřeno na Jizerky

Zaostreno na Jizerky 2019 Vyhlaseni page 001

Nadace Ivana Deimala pro ochranu přírody vyhlásila devátý ročník fotografické soutěže Zaostřeno na Jizerky. Přihlásit se může každý, kdo nejpozději do červnové uzávěrky (7.6.2019) zašle až 4 snímky s libovolnou tématikou z Jizerských hor.

Fotografie je potřebné zaslat emailem (info@nadaceivanadejmala.cz) a zároveň vyvolané na adresu naší kanceláře (Matoušova 453/21, 460 01 Liberec 3). Podrobnější informace včetně kompletních pravidel naleznete na internetových stránkách nadace: http://www.nadaceivanadejmala.cz/kalendar

Všechny došlé snímky bude hodnotit odborná porota a jednu fotografii vybere i široká veřejnost. Z širšího výběru vznikne celoroční putovní výstava, která bude mít vernisáž v říjnu. Zde bude představen i benefiční kalendář Zaostřeno na Jizerky 2020 sestavený z 13 nejlepších snímků. Autoři takto oceněných fotografií obdrží hodnotné ceny od společnosti Canon a knihy od nadace. Všichni účastnící fotografické soutěže obdrží jeden výtisk kalendáře jako poděkování zdarma. Výtěžek z prodeje kalendářů věnujeme na projekty, které budou pomáhat Jizerským horám – konkrétně na obnovu evropsky významné lokality Jizerské smrčiny.

Vytvořeno 25.3.2019 19:57:16 | přečteno 717x | M.Baresova

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
48% (314)
 
50% (326)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load