>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Aktuality

Sportovní a relaxační centrum Nové Město pod Smrkem
01.10.2008

Sportovní a relaxační centrum

Vzhledem k častým dotazům upozorňujeme, že Sportovní a relaxační centrum v Novém Městě pod Smrkem zahájilo podzimní provoz bazénu již v úterý 16.9.2008. Více informací na tel. 482 325 482, 776 098 911 nebo na webových stránkách centra www.volny.cz/nmps.sport.relax

 
Práce s motorovou pilou
30.09.2008

Hejnický dřevorubec

Ve středu 1.října začíná 11.ročník mezinárodní soutěže žáků lesnických škol v práci s motorovou pilou „Hejnický dřevorubec“, kterou pořádá Střední škola hospodářská a lesnická v Hejnicích. SŠH a lesnická Frýdlant, pracoviště Hejnice vás zve na hejnické náměstí před Centrem duchovní obnovy, kde budou účastníci od 13.30 soutěžit v technických disciplínách a hodu sekerou.
Ve čtvrtek 2. října v 9.30 proběhne slavnostní zahájení soutěže a v 11 hodin můžete vidět ukázky disciplín timbersportu, předvedené čtyřnásobným mistrem Evropy a stříbrným medailistou z letošního mistrovství světa panem Martinem Komárkem.
Vyhlášení výsledků a předání cen proběhne odpoledne ve 13.30.
Organizátoři akce a hejničtí žáci se těší na vaši návštěvu a podporu při této významné mezinárodní akci.

 
Petanque
29.09.2008

Petangue - turnaj dvojic

TJ Sokol Lázně Libverda oddíl Petanque pořádal dne 27.9.2008 turnaj dvojic. K soutěži se přihlásilo 7 týmů, 4 byly sestaveny pořádajícím oddílem a 3 přespolní. Přestože hosté měli natrénováno, naše týmy bojovaly s maximálním nasazením. Děvčata se bila jako lvice a nadějný Kuka Syrový-team (s nejmladším hráčem Lukášem) v posledním dramatickém zápase měl praktický vítězství v kapse. Jen souhra náhod vedla k jejich těsné prohře. Přestože první místa obsadili hosté, mezi vítěze se probojoval i náš osvědčený tým Ohaři-Rex, který tak obhájil své úspěchy z letního turnaje v Líšném. Díky organizačním schopnostem vedoucího oddílu Petanque Zdeňka Slezáka turnaj proběhl hladce a v pohodě. Občerstvení bylo v plné míře zajištěnou firmou Štětina, která díky mírné indispozici nesestavila soutěžní tým. Po tomto úspěšném turnaji se oddíl Petanque může směle uchýlit k zimní přípravě a nabrat síly do dalších akcí.
(evok)

 
Cyklista
15.09.2008

Upozornění na sobotní akci

Všechny nadšence cykloturistiky upozorňujeme, že dnes je poslední den, kdy je možné se přihlásit na TOUR DE SMRK. Váhajícím zájemům přípomínáme, že jde o výlet, NIKOLIV závod, účastnit se může kdokoliv, kdo zvládá pedály kola :)

 
KRAV MAGA
18.08.2008

Soustředění oddílu Krav Maga v Libverdě

Od čtvrtka do neděle bude Libverda hostit oddíl Krav Maga. Převážně na místním fotbalovém hřišti můžete vidět ukázky praktického a taktického systému, který učí jak se vyhnout, vypořádat a překonat všechny druhy násilí a útoků. KM připravuje své studenty pro případy sebeobrany, zlepšuje jejich bojové dovednosti a učí je ochranu třetích osob, a to vše v jedinečném a komplexním způsobu výuky. Krav Maga byla vyvinuta v Izraeli pro reálné podmínky a na základě specifických požadavků. Více v sekci Akce.

 
Chyťte doktora
18.08.2008

Chyťte v Hejnicích doktora

... aneb zve Vás opět letní kino na promítání do areálu koupaliště v Hejnicích. Ve čtvrtek 21.8. se tu od půl deváté večer promítá nová česká komedie s Michalem Malátným v roli nadějného gynekologa. Dále se můžete těšit na výkony Tatiany Vilhelmové, Ivy Janžurové, Vladimíra Javorského. Více v sekci Akce nebo na www.mestohejnice.cz

 
Jiří Stivín, Rosťa Fraš, Svatobor Macák, Jaromír Hnilička a František Tomšíček na lektorském koncert
13.08.2008

Letní jazzová dílna Karla Velebného

Nejen příznivce jazzu osloví letošní 25. ročník Letní jazzové dílny Karla Velebného. Týden trvající interpretační seminář se koná od 16. do 23. srpna 2008 ve Frýdlantu v Čechách za učasti předních českých jazzových solistů a zahraničních lektorů. Ti budou pro veřejnost koncertovat ve středu 20.8. od 18 hodin na zámeckém nádvoří. Více na www.ljdfrydlant.cz

 
Chléb
09.08.2008

Jindřichovické dny

Obec Jindřichovice pod Smrkem se nachází na původním keltském území dnešního Frýdlantského výběžku a byla založena rodem Bibrštejnů. Dnes pro své návštěvníky připravila tradiční Jindřichovické dny s ukázkami pečení chleba ve venkovní hliněné peci, dále ukázku dřevorubeckých disciplín, přehlídku hasičské techniky a hasebních zákroků a mnoho a mnoho dalšího. Den bude korunovat ohňostroj ve 23.00 hod. Více na www.jindrichovice.cz

 
Czech Tourism
07.08.2008

CzechTourism - Regionální příležitosti v cestovním ruchu

Česká centrála cestovního ruchu se na nás v rámci vzájemné spolupráce obrátila s prosbou o zveřejnění průzkumu formou dotazníkového on-line šetření, jehož záměrem je získat náměty na zkvalitnění nabídky cestovního ruchu v regionech České republiky. Cílem je zjistit, jak vnímáte místo, kde žijete a co byste změnili nebo udělali, kdybyste tuto možnost měli. Vyplněním dotazníku a uvedením jména se všichni dostanou do slosování o atraktivní ceny. Děkujeme za spolupráci.
Webový odkaz jsme zveřejnili v zápatí sekce Turistické informace - Infocentrum.

 
Václav v podání Ivana Trojana
01.08.2008

V sobotu opět zve letní kino v Hejnicích

Tentokrát se snímkem VÁCLAV. V jedinečné roli venkovského „šaška“ se představí brilantní Ivan Trojan. Promítání začíná v půl deváté večer a navíc bude k Vašemu pohodlí připraveno chmelové a svařákové občerstvení. V případě deštivého počasí se projekce překládá do kamenného kina ve stejný čas. Více informací najdete v sekci Akce nebo přímo na www.mestohejnice.cz.

 
novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 [...] 120 [...] 140 [...] 160 [...] 179 180 181 182 183 184 185 [...] 200 [...] 205 starší

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (314)
 
50% (322)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load