>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Aktuality

trať 1
20.02.2013

Úprava běžeckých tratí

Tratě pro běžkaře v Libverdě jsou v současné době upravovány díky počasí každý den.

 
Běžecká stopa 2
13.02.2013

Okruhy pro běžkaře - pátek rozhodne

Ač nám byla slibována vydatná sněhová nadílka, včerejší den přesto nedal dobrý základ pro úpravu místních běžeckých okruhů. Na pořadu následujících dnů by ještě nějaké sněhové přeháňky být měly, doufejme, že do pátku napadne dostatečné množství centimetrů. V závislosti na tom pak bude rozhodnuto o úpravě tratí na víkend. Aktuální informace najdete zde.

Bližší informace o běžeckých stopách nejen zde v Libverdě, ale také Novém Městě pod Smrkem, které rovněž nabízí milovníkům běžeckého lyžování několik okruhů, naleznete v následujícím odkaze.
   

 
babovresky
11.02.2013

Do Hejnic na Babovřesky

Počátkem měsíce března chystá hejnické kino hned dvě představení nové komedie Zdeňka Trošky, od 17 a od 20 hodin. V lehkém nadhledu a komediální nadsázce budeme sledovat vršící se řadu až neuvěřitelných souher náhod a nedorozumění, které zamotají hlavu hlavním aktérům příběhu v obci Babovřesky. Podtitulek ´z dopisu venkovské drbny ´ napovídá, že na scénu vstupují místní zbožné ženy v čele s Horáčkovou, „univerzální“ drbnou, která pracuje na Obecním úřadě a sedá v kostele v první lavici. O všem ví, od všeho má klíče, všude byla dvakrát… A osobuje si právo do všeho zasahovat a mluvit. A právě do této vísky koncem jara přijíždí nový farář. Zbožné ženy čekají váženého starého důstojného pána, ale z auta vyskočí mladý, sportovní, asi třicetiletý kluk a tím to vlastně všechno začíná ... více na www.mestohejnice.cz 

Zdroj: www.mestohejnice.cz

 
Kurz němčiny
05.02.2013

Kurz němčiny

Projekt rovné příležitosti pro Frýdlantsko pořádá kurz němčiny aneb "pro věčné začátečníky". Kurz v rozsahu 80 hodim je zdarma v dopoledních hodinách 2x týdně. Kurz se koná v termínu 19.3. - 20.6.2013, Kmochova ulice 682, Nové Město pod Smrkem. Lektorsky zajištěno lektorkou s vysokoškolským pedagogickým a jazykovým vzděláním. Podmínkou uchazeček je ukončená ZŠ a chuť se vzdělávat. Pořadatel zajišťuje občerstvení a příspěvek na hlídání dětí v průběhu kurzu. Zájemci se mohou hlásit na tel. 776166117, e-mail: bukovska@jbcr.info   www.rppf.webnode.cz  

 
Pradlena
04.02.2013

Pomozte Frýdlantu připravit výstavu

Městské muzeum Frýdlant připravuje ve svých prostorách novou tematickou výstavu pod názvem "Velké prádlo našich babiček". Pokud budete ochotni zapůjčit exponáty, které mají vztah k praní a žehlení v první polovině 20. století, kontaktujte prosím pracovníky muzea.

Děkujeme! (lš) www.mesto-frydlant.cz

 
Pozvánka - ples Obří sud 2013
30.01.2013

SPOLEČENSKÝ PLES na OBŘÍM SUDĚ

Mateřská škola a Základní škola v Lázních Libverda Vás srdečně zvou na SPOLEČENSKÝ PLES, který se koná v pátek
15. února 2013 od 20.00 do 2.00 hodin na OBŘÍM SUDĚ.

K tanci a poslechu hraje skupina J. Kubáta. Čeká Vás předtančení dětí z MŠ. Bohatá tombola. Vstupné 150,- Kč

ikona souboruPozvánka - ples Obří sud 2013

 
volby
29.01.2013

Výsledky hlasování v obci

Výsledky I. a II. kola prezidentských voleb. 

ikona souboruVýsledky hlasování v obci

 
Vysetreni1
22.01.2013

Ve Frýdlantu budou rozdávat „zdravé“ rady

V Klientském pracovišti Všeobecné zdravotní pojišťovny ve Frýdlantu na Liberecku zájemci získají „zdravé“ rady. Během celého února tam bude otevřena bezplatná mobilní ordinace, kde si lidé registrovaní v kterékoliv zdravotní pojišťovně mohou prověřit svou kondici a nechat zjistit množství tuku v těle. Kromě orientačního vyšetření a výživových doporučení návštěvníci také dostanou odborné publikace, které zájemcům napoví jak snížit tukové zásoby v těle a vylepšit si kondici. Orientační vyšetření se koná v klientském pracovišti VZP ve Frýdlantu v úřední dny v pondělí a ve středu během celého měsíce února.

Stanislav Šetina
specialista marketingu a komunikace


ikona souboruTisková zpráva

 
ples
21.01.2013

TANEČNÍ KURZY PRO DOSPĚLÉ

Pro začátečníky i pokročilé. Ke zpříjemnění večerů pro manželské i nemanželské taneční páry, ve kterých se postupně naučíte základy, ale i další variace všech společenských tanců standardních i latinskoamerických (waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep, samba, chacha, rumba, jive, polka a mnoho dalších). Každé pondělí a čtvrtek od 19,30 do 21,00 hod. v  České Besedě Raspenava. Vyučují lektoři: Bc. Marika Kasalová a Bc. Michal Mládek- taneční pár s mezinárodní třídou, semifinalisté Mistrovství České republiky ve standardních a v kombinaci standardních a latinsko-amerických tanců, licencovaní trenéři a porotci II. a III. třídy s více jak 6- ti letou výukovou praxí s dětmi, mládeži a dospělých.

Příjem přihlášek a bližší informace: Marika Kasalová,tel.:723031195, email.:kasalova.marika@seznam.cz, facebook: Jiskra Raspenava,o.s.-Sportovní taneční klub.

Přijďte si zatančit, protáhnout se i posílit a zrelaxovat své tělo!

ikona souboruTaneční kurzy pro dospělé Raspenava

 
Tratě Lázně Libverda
18.01.2013

Okruhy pro běžkaře upraveny

Zima konečně vypadá zase jako zima, od minulé soboty se znovu upravují naše tratě. Na víkend budou opět připravené, takže zveme všechny lyžníky =o) 

Bližší informace o běžeckých stopách nejen zde v Libverdě, ale také Novém Městě pod Smrkem, které rovněž nabízí milovníkům běžeckého lyžování několik okruhů, naleznete v následujícím odkaze.

 
novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 [...] 117 118 119 120 121 122 123 [...] 140 [...] 160 [...] 180 [...] 200 [...] 205 starší

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (314)
 
50% (322)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load