>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Aktuality

Dafydd Davis, autor: Singltrek pod Smrkem
04.05.2013

Dafydd Davis je nominován do Síně slávy britského MTB, podpořte ho svými hlasy

Milí přátelé bajkování, stezek a Singltreku,
víte, díky komu tady máme Singltrek pod Smrkem a další projekty? Je to díky Dafyddu Davisovi, který v Británii vymyslel a postavil první destinace pro terénní cyklistiku. Teď máme možnost se mu maličko odvděčit. Dafydd je nominován do Síně slávy britského MTB. Moc prosíme, HLASUJTE pro Dafydda a poproste o totéž své přátele bajkery.

Hlasování probíhá zde nebo přímo na tomto odkazu, kde můžete také průběžně sledovat počty hlasů.

Za podporu Dafyddovi Vám děkujeme z celého srdce.

Jsme tu pro Vás.


Vaše Singltrek Centrum, Petr, Honza, Tomáš a Hanka.

Zdroj informací a více na stránkách Singltreku pod Smrkem.
 
Albrecht Václav Eusebius z Valdštejna, autor: www.valdstejnske-slavnosti.cz
03.05.2013

Frýdlantské Valdštejnské slavnosti

Město Frýdlant chystá již pojedenácté v novodobé historii své Valdštejnské slavnosti. I tentokrát se budou dít třetí víkend v květnu, tj. 17.-19. května 2013. Takže naši tradiční i noví příznivci, těšte se!

V předprodeji je i elektronická vstupenka. Zákazníkům přijde na mobil QR kód, kterým se prokážou při příchodu a "vymění" ho za identifikační náramek. Dvoudenní vstupenka vyjde na 120,-Kč, jednodenní 80,- Kč.

Informace o programu na  www.valdstejnske-slavnosti.cz/cs/program.html

www.valdstejnske-slavnosti.cz

 
obr Smedava
02.05.2013

Souškou silnici nám otevře páteční půlnoc

Tak jsme se dočkali. Na Frýdlantsku zima definitivně končí až s otevřením silnice kolem Souše. Původní odhady otevření na konec května se naštěstí nekonají. Silnici nám otevře půlnoc z pátka 3.5. na sobotu 4.5.2013.
Vedoucí dispečer KSS LK Pavel Pospíšil uvedl, že na silnici jsou ještě na některých úsecích ledové zmrazky, ale ty by měly do páteční půlnoci roztát. Nicméně je nezbytné dodržovat povolenou rychlost.

Více na stránkách Libereckého kraje.

 
Běh Frýdlant-Lázně Libverda
01.05.2013

Běh Frýdlant - Lázně Libverda

Sváteční středeční dopoledne 8. května 2013 se ponese ve sportovním duchu. Tělovýchovná jednota SOKOL LÁZNĚ LIBVERDA zve na  53. ročník silničního běhu pro dospělé  FRÝDLANT–LÁZNĚ LIBVERDA  - Memoriál Oldřicha Hrdličky st.  Startuje se v 9 hodin ve Frýdlantě v Č. na náměstí  T. G. Masaryka, cíl v Lázních Libverda – Sportovní středisko Vzlet.  Závod je veřejný, startovat mohou všichni přihlášení, registrace v den závodu na místě startu v 8.30 hod. Délka trati 12,5 km, povrch asfalt. Více v sekci AKCE.

 
Lázně Libverda - kolonáda
30.04.2013

V sobotu 4. května otevíráme lázeňskou sezonu

Dne 4. května 2013 slavnostně otevíráme lázeňskou sezónu!
Čeká na vás příjemný májový den, kde nebude chybět skvělé občerstvení, svěcení pramenů, ani oblíbený stánkový prodej. Tento slavnostní den zakončíme večerní taneční zábavou s živou hudbou.
Přijďte s námi přivítat další rok tradičního českého lázeňství!

Těšíme se na Vás.  Lázně Libverda a.s. 

ikona souboruProgram - CS                                            
ikona souboruProgramm - DE

 
Rally Lužické hory
24.04.2013

RALLY LUŽICKÉ HORY - uzavírka Jindřichovice pod Smrkem

RALLY LUŽICKÉ HORY SOBOTA 27. DUBNA 10.00 – 18.00 HODIN.
V souvislosti s konáním závodu RALLY LUŽICKÉ HORY, bude značně komplikovaný příjezd do Jindřichovic pod Smrkem. Jedinou přístupovou cestou bude silnice na odbočce u benzínové čerpací stanice v Novém Městě pod Smrkem s vyústěním na horizont u řasnického kopce – směr pískovna. Upozorňujeme, že se jedná o úzkou komunikaci ve velmi špatném stavu, přičemž průjezd bude komplikován závodními auty, které se budou touto cestou přemísťovat na start rychlostní zkoušky. Z tohoto důvodu bude provizorně, v době uzavírky, zprovozněna silnice Nové Město p. Sm. - Dětřichovec – Jindřichovice p. Sm. Na výjezdu z Nového Města p. Sm. je nutné dbát zvýšené opatrnosti, neboť se v podstatě jedná o průjezd staveništěm v délce cca 300 metrů a na vlastní nebezpečí.

 
idol
22.04.2013

Výluka železniční trati na trati č. 038 Raspenava - Bílý Potok pod Smrkem

Provozovatel dráhy Správa železniční dopravní cesty, s. o. informuje, že dne 2. května 2013 od 8:00 hod. do 19:30 hod. bude probíhat výluka železniční trati na trati č. 038 Raspenava - Bílý Potok pod Smrkem v úseku Raspenava - Bílý Potok pod Smrkem. Následně bude ve dnech 3. května 2013 od 8:00 hod. až 7. května 2013 do 17:00 hod. probíhat ve stejném úseku výluka nepřetržitá.

Důvodem této výlukové akce je výměna pražců a kolejnic. Osobní vlaky budou nahrazeny náhradní autobusovou dopravou.

Umístění zastávek náhradní autobusové dopravy:
Raspenava - místní komunikace před výpravní budovou
Luh pod Smrkem - na silnici II/290 na autobusové zastávce "Raspenava, žel. zast. Luh"
Lužec pod Smrkem - na silnici II/290 na autobusové zastávce "Raspenava, Interier"
Hejnice - místní komunikace (ul. Nádražní) před budovou žel. zastávky
Bílý Potok pod Smrkem - místní komunikace před budovou žel. zastávky

Upozornění:
Po dobu výluk nebudou v úsecích s náhradní autobusovou dopravou garantovány služby uvedené v jízdním řádu u jednotlivých vlaků - tzn. "Přeprava cestujících na vozíku" a "Rozšířená přeprava spoluzavazadel". Přeprava kočárků bude možná pouze do vyčerpání kapacity autobusu.

Za případné komplikace způsobené výlukou se předem omlouváme.

www.iidol.cz
 
obr Smedava
22.04.2013

Na otevření silnice kolem Souše si ještě musíme počkat

Hromadí se nám dotazy na otevření silnice č.  II/290 v úseku Desná - Souš - Smědava. V tomto úseku ještě leží poměrně velké množství sněhu, který stále brání průjezdnosti silnice. Otevření se plánuje v druhé polovině měsíce května, po odtání sněhu a provedení nutných oprav.

 
Jizerské kvarteto
21.04.2013

JIZERSKÉ KVARTETO

Přijeďte načerpat sílu po dlouhé zimě do údolí Jizerských hor. Báječný odpočinek na Vás čeká právě v našich lázních …

1 PÁR + 2. PÁR ZDARMA  / Platnost do 31.května 2013

V ceně je zahrnuto: ubytování na 6 dní / 5 nocí ve 2 dvoulůžkových pokojích, plná penze – kontinent, konzultace léčebného plánu u lékaře / os., 8 léčebných procedur / osoba,  4x oxygenoterapie; 2x koupel; 2x masáž částečná, volný vstup do fitness, 1 hod. tenis / minigolf / zapůjčení jízdního kola, voucher na kávu a moučník do kavárny Espresso / os., 2 hodiny společné sauny s whirlpoolem, při objednání 2 wellness procedur obdržíte levnější ZDARMA (akce 1+1 zdarma, mimo so – ne, svátků).

Cyklističtí nadšenci si mohou vyzkoušet 7. nejlepší Singltrek v Evropě - téměř 80 km upravených cyklostezek pro začátečníky i pro ty nejodvážnější. Nejbližší nástupní místo u Obřího Sudu je od našich lázní vzdáleno pouhých cca 1,5 km.

Zdroj a více informací na: www.lazne-libverda.cz

 
Pálení čarodějnic v Libverdě
19.04.2013

PÁLENÍ ČARODĚJNIC

Obecní úřad Lázně Libverda, sbor dobrovolných hasičů a mateřská škola Vás zvou na tradiční PÁLENÍ ČARODĚJNIC v úterý 30. 4. 2013 od 17.30 hod.

Začínáme v 17.30 hod. lampiónovým průvodem od mateřské školy k místnímu fotbalovému hřišti. Zvána jsou všechna strašidla a všemožné příšerky. Čeká na vás bohatý program, pro děti i dospělé: pohádka, promenáda v kostýmech, předání cen, soutěže pro děti, pálení vatry, opékání bůřtů, jízda v kočáře, islandští koně. K poslechu, dobré náladě a třeba i tanci zahraje skupina PAKÁŽ. O něco dobrého k snědku se postará p. Sirůček.

Upálením čarodějek večer ale nekončí … přijďte za námi do klubu „Stodola“ na čarodějnický rej od 22.00 hod. O spokojenost a dobrou náladu se postarají kapely LA SKLEROSA a TRES UDOS.

ikona souboruPlakát čarodějnice 2013
 
novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 [...] 120 121 122 123 124 125 126 [...] 140 [...] 160 [...] 180 [...] 200 [...] 212 starší

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
48% (314)
 
50% (326)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load