Děkujeme všem, kteří si udělali čas a zúčastnili se běhu lázeňským parkem 2019. Také patří dík sponzorům, hasičům Lázně Libverda a všem účastníkům, kteří se podíleli na organizaci.
Obec horní Řasnice pronajme od 1. listopadu 2019 budovu obchodu potravin. budova se nachází v centru obce.
Libverdské dýňobraní se koná 12. října 2019 od 14 hodin na parkovišti u Bikecentra Lázně Libverda.
Dovolujeme si upozornit vlastníky a uživatele pozemků, přes které vede nadzemní elektrické vedení distribuční soustavy provozované společností ČEZ Distribuce, a. s., nebo na něž zasahuje ochranné pásmo, na povinnost odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů.
Dne 12. září 2019 bude zahájena Mezinárodní výstava jiřinek. Místo konání v Klášteře Hejnice - vzdělávací, konferenční a poutní dům. 12. září od 11.00 do 17.00, 13. - 15. září od 9.00 do 17.00.
Všichni majitelé psů musí do konce roku nechat svá zvířata označit mikročipem. Od 1. 1. 2020 totiž vstupuje v účinnost novela veterinárního zákona, na jejímž základě bude povinné očkování psa proti vzteklině platné pouze tehdy, když bude pes označený mikročipem.
Dne 14. září 2019 od 9 hodin pořádá Sokol Lázně Libverda podzimní turnaj trojic v pétanque na kurtech za restaurací Vzlet.
TJ Sokol Lázně Libverda z.s. pořádá již 59. ročník BĚHU LÁZEŇSKÝM PARKEM, Memoriál Ing. Františka Svobody.
Mobilní svoz nebezpečného odpadu se koná v sobotu 26. 10. 2019.
Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.