>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Aktuality

Farmářský den - loga
04.04.2012

Prezentace na Farmářském dni zdarma

Pro každého, kterého toto téma osloví a sám má ostatním co nabídnou, je k dispozici pro prezentaci stánek zdarma. Celkem 30 stánků 2x2m a 6 stánků 4x2m. Nabídka k nám přišla z Eurocentra  Jablonec nad Nisou z rukou organizátorky akce Hany Popelkové (tel.:  483 712 505, fax : 483 713 285, h.popelkova@eurocentrumjablonec.cz)

Dovolujeme si Vás tedy touto cestou pozvat k účasti na Farmářském dni, který se bude konat 15. června 2012 jako doprovodná součást 3. ročníku Mezinárodního folklorního festivalu Česko – polské setkání 2012. Po celý den bude na Letní scéně Eurocentra probíhat také bohatý doprovodný program. Ekocentrum k této příležitosti připraví zajímavé ukázky tradičních řemesel, setkání s domácími zvířaty a mnoho dalšího.
Uzávěrka přihlášek je 25.5.  V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a kontaktujte nás nebo přímo organizátory akce.
 

 
Fryyfest
03.04.2012

Fryyfest 2012 – hlasujte pro oblíbenou kapelu a dejte jí podium na rockovém festivalu

Sobota 25. srpna otevře brány areálu přírodního koupaliště v Novém Městě pod Smrkem, kde bude probíhat již čtvrtý ročník zajímavého rockového festivalu Fryyfest. Pořadatelé mají pro letošní rok seznam skupin takřka uzavřený, ale fanoušci mají ještě možnost si v hlasování na stránkách festivalu vybrat tři oblíbené kapely, které si díky jejich hlasům budou moci zahrát na jednom ze dvou pódií.
Tak jako vždy festival nabídne kromě kvalitní hudební produkce i různé outdoorové aktivity. Zároveň by měl návštěvníkům poskytnout i místo k určitému odpočinutí a zamyšlení, proto pořadatelé připravili například stan Jesus Coffe, kde bude zdarma nabízena káva.
Fanoušci se tak mají zcela určitě nač těšit. Jak je uvedeno výše, šanci na svou festivalovou účast mají ještě další tři interpreti, kteří obdrží nejvíce hlasů v anketě na stránkách Fryyfestu. Neváhejte a spolutvořte letošní ročník svým hlasem. Pro více informací nejen k samotnému hlasování na oficiálních stránkách  www.fryyfest.cz

Čerpáno z http://irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=2365

 
Lázně Libverda a.s.
03.04.2012

Přijeďte prožít velikonoční svátky do LÁZNÍ LIBVERDA, a.s.

... v termínu  5.4. - 9.4.2012  nebo  6.4. - 9.4.2012

Přivítejte tak společně s námi svátky jara právě v Lázních Libverda ... v ceně pobytu je zahrnuto:
•  ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s příslušenstvím - 5 dní (4 noci) nebo 4 dny (3 noci)
•  polopenze - bufet
•  4 léčebné procedury pro pětidenní pobyt, 3 léčebné procedury pro čtyřdenní pobyt
•  dárek od LÁZNÍ LIBVERDA, a.s.
Ubytování v hotelu Nový dům (pokoje kategorie standard) nebo ubytování v hotelu Nový dům, penzion Frýdlant (pokoje kategorie superior). Samozřejmostí je možnost využít samostatného ubytování či možnosti ubytování v apartmá v penzionu Frýdlant.
Více informací na  www.lazne-libverda.cz

 
Jak se pletou pomlázky
02.04.2012

Velikonoční dílny v Novém Městě pod Smrkem

Velikonoce jsou úzce spjaty s řadou tradic, z nichž některé dávno padly v zapomnění, mnohé se ale uchovaly dodnes. V Mateřském centru MAMIKLUB, v přízemí budovy knihovny na Mírovém náměstí, probíhají velikonoční dílny, kde si můžete své dovednosti vyzkoušet. Dílny se konají v uvedené dny vždy od 15. hodin:
úterý 3. 4. 2012 - pletení košíčků z pedigu, čtvrtek 5. 4. 2012 - pletení pomlázek.
Mimo tento program je možné si ve volném čase ještě zhotovit věci z výtvarných dílen, které již proběhly, např. dekorování dřevěných bedýnek, krakelování květináčů + ubrousková technika, věnečky z březového proutí, ozdoby z barevných plstí atd.

Pokud někdo vlastníte nepotřebný, ale funkční gramofon a chtěli byste ho mateřskému centru věnovat, byli by moc rádi. Mají velké množství krásných pohádek na černých deskách, ale nemají je na čem přehrávat. Děkujeme.
Mateřské centrum MAMIKLUB je také na facebooku. Více na www.nmps.cz

 
FOR BIKES 2012
02.04.2012

FOR BIKES 2012

Tu správnou sportovní atmosféru a inspiraci bylo možno načerpat uplynulý víkend za branami letňanského výstaviště v Praze. Letos se tu konal již třetí ročník veletrhu For Bikes, kterého se účastnilo pod záštitou expozice Libereckého kraje i naše informační centrum s propagací nejen unikátní sítě rekreačních stezek pro cyklisty v lesích Libereckého kraje Singltrek pod Smrkem, která je navržená pro maximální požitek jízdy na kole a s respektem k přírodě, ale i dalších zajímavých atraktivit této destinace. Veletrh nejprve neformálně zahájili přestřižením pásky členové Klubu historických velocipedistů z Písku, v jedenáct hodin pak oficiálně hlavní osobnost letošního veletrhu - mistr světa na silnici z roku 1988  Ital Maurizio Fondriest s generálním ředitelem ABF a.s. Ing. Jaroslav Čížkem, Ing. Pavlem Sehnalem - předsedou představenstva ABF a.s., JuDr. Monikou Hášovou Krobovou – předsedkyní Rady komise pro cyklodopravu v Praze, Pavlem Hájkem – hlavní manažerem veletrhu For Bikes a Josefem Noskem – náměstkem primátora hl. města Prahy. Jednotliví řečníci popřáli třetímu ročníku mnoho štěstí a spokojených návštěvníků. Třetí veletrh cyklistiky a všeho co k ní patří nesoucí motto "Společně – Bezpečně" jste si mohli vychutnat od pátku do neděle 30.3. – 1.4.2012. Souběžně s veletrhem FOR BIKES se také konala výstava outdoorového vybavení a karavanů, tedy veletrhy FOR OUTDOOR a FOR CARAVAN.

 
Duo Kamelie
01.04.2012

Duo KAMELIE

První den nového měsíce začínáme s dvěma krásnými dámami. Hana Buštíková a Dana Vlková se seznámily v dívčím triu, které bylo součástí koncertního programu zpěváka Josefa Laufera. Po nějakém čase odešla Hanka zpívat po boku Jiřího Korna a Dana na mateřskou dovolenou. Počátkem 80. let se obě rozhodly, že budou zpívat spolu a vzniklo dívčí duo Kamélie. Nyní má tu čest i Lázně Libverda přivítat jejich hudevní recitál pořádaný dne 14. 4. 2012 v 19.30 hod v lázeňském sále domu OSTRAVA. Hana Buštíková a Dana Vlková si pro vás připravily recitál písní pod názvem „Lásky dvou plavovlásek“. Po skončení recitálu je připravena autogramiáda. Objednávka vstupenek: tel.: +420 482 368 667 , osobně: Nový dům - kancelář Interního auditu.
Jste srdečně zváni!

http://www.lazne-libverda.cz/

 
velikonoce - ilustrační obrázek
26.03.2012

Velikonoční jarmark

Lázně Libverda, a. s. si Vás dovolují pozvat na Velikonoční jarmark, který se uskuteční v sobotu 7. dubna na lázeňské kolonádě. Začátek velikonočního jarmarku je v 10.00 hodin.

 
Znak obce
20.03.2012

Pozvánka na veřejné zasedání Zastupitelstva obce

Zastupitelstvo obce Lázně Libverda Vás srdečně zve na své 10. veřejné zasedání, které se bude konat v úterý 27. března 2012 od 16.30 hodin v zasedací místnosti Informačního centra. Krátký program tohoto mimořádného zasedání najdete v sekci úřední deska.

 
euroregion TOUR 2012
19.03.2012

Euroregion Tour 2012

Další ročník úpěšného veletrhu cestovního ruchu a prodejní výstavy regionálních produktů se budou konat 22. - 24. 3. 2012 v prostorách Eurocentra Jablonec nad Nisou.
Mottem letošního ročníku je „Křehká krása, vybroušená chuť a prezentace turistické nabídky bude obohacena o prezentaci regionálního skla, bižuterie a piva. Informace o podrobném programu veletrhu naleznete na http://www.euroregiontour.cz

 
florbal nábor - ženy
15.03.2012

Smědavští Vlci shánějí Vlčice

Florbalový tým Smědavští Vlci, který tvoří hráči z celého Frýdlantska zakládá ženský tým Smědavských Vlčic. Nabízí tak šanci si zahrát tento oblíbený sport pro dívky a ženy z širokého okolí. První náborový trénink se uskuteční ve středu 21. března od 19.00 hodin ve sportovní hale ve Frýdlantu vedle zimního stadionu.
Neváhej a přijď si zatrénovat se Smědavskými vlky!

 
novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 [...] 120 [...] 136 137 138 139 140 141 142 [...] 160 [...] 180 [...] 200 201 starší

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (314)
 
50% (319)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load