>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Aktuality

Znak obce
16.04.2008

Pozvánka na Veřejné zasedání Zastupitelstva obce

Zastupitelstvo obce Lázně Libverda Vás zve na
12.VEŘEJNÉ ZASEDÁNÍ ZO, které se koná v pondělí 21. dubna 2008 od 18 hodin v zasedací místnosti Infocentra čp.17. Na programu je např. projednání nového návrhu zadání územního
plánu obce, architektonická studie Domu sociálních služeb, seznámení se strategií rozvoje Místní akční skupiny Frýdlantsko a další. Více v sekci Úřední deska.

 
Ilustrační foto - knihy
15.04.2008

Městská knihovna V Novém Městě pod Smrkem - oznámení

Městská knihovna V Novém Městě pod Smrkem oznamuje občanům, že od 21. do 25. dubna bude knihovna z technických dnů uzavřena. Všem děkuje za pochopení.

 
Alternativy pro Frýdlantsko - L.L.
12.04.2008

Diskusní setkání v Libverdě

Ve čtvrtek 10.4. proběhlo avizované setkání na téma společného diskusního hledání alternativ pro Frýdlantsko týkajících se rozvoje cestovního ruchu. Zájem veřejnosti, zástupců měst a obcí i podnikatelského sektoru byl veliký, účast zhruba devadesáti diskutujících ukazuje, že toto téma je v popředí zájmu. K němu určitě přispělo i uveřejnění studií na webových stránkách a větší informovanost široké veřejnosti formou letáků. Na setkání postupně proběhla prezentace studie Sportovního areálu na Smrku, prezentace studií vypracovaných Jizersko-ještědským horským spolkem, Andrzej Jasiński a Roland Marciniak, starostové polských měst Świeradów Zdroj a Mirsk, zde společně představili realizaci výstavby osmimístné kabinové lanovky na Stóg Izerski. Následná diskuse pak byla daleko věcnější v porovnání se setkáním ve Frýdlantě, více udržovala téma a zaznělo mnoho přínosných a zajímavých příspěvků.

 
Jizerky mýma očima
10.04.2008

Jizerky mýma očima, Desná

Výstava „Jizerky mýma očima“ se přesunula z Hejnic na celý měsíc duben do Riedlovy vily v Desné. Obrázky 10 fotografů z Jizerských hor bylo možno shlédnout při vernisáži výstavy ve čtvrtek 3.4., dále máte možnost návštívit výstavu po další dny až do konce dubna: úterý 10-12, 13-16 h / čtvrtek 10-12, 13-17.30 h / sobota 14-17 h. Fotografie z vernisáže z minulého umístění výstavy v Hejnicích a vernisáž na fotografiích v Riedlově vile si můžete prohlédnout na www.jizerkyslavi.cz

 
Kreslím dárek pro Jizerky
08.04.2008

Život v Jizerských horách aneb Kreslím dárek pro Jizerky

Zbývá již posledních pár dní pro odevzdání obrázků do této výtvarné soutěže pro děti a mládež. Soutěž byla vyhlášena Správou CHKO Jizerské hory, DDM Větrník a Oblastní galerií v Liberci u příležitosti oslav 40. výročí vyhlášení CHKO Jizerské hory. Uzávěrka soutěže je již příští týden v úterý 15.4.2008. Všechny obrázky budou poté vystaveny 29.5. - 15.6.2008 na nádvoří Oblastní galerie Liberec.
Slavnostní vernisáž výstavy a vyhlášení výsledků soutěže proběhne 29.5. od 17 hodin.
Ke shlédnutí budou obrázky rovněž 14. - 17.5. v Koloseu Liberec (Mezinárodní centrum Universum) v rámci narozeninové konference „Jizerky slaví“. Více na www.jizerkyslavi.cz

 
Frýdlantsko a cestovní ruch - kudy a jak
07.04.2008

Frýdlantsko a cestovní ruch - kudy a jak - podruhé

Ve čtvrtek 10.4.2008 od 16.30 hodin srdečně zveme do Libverdy všechny ty, jimž není osud Frýdlantska lhostejný, na druhé z pěti diskusních setkání na téma rozvoj cestovního ruchu pořádané Jizersko-ještědským horským spolkem. Představí při něm řadu studií, jednou z nich je i studie proti výstavbě sportovního areálu na Smrku. Jedná se o studie zpracované v projektu Alternativy pro Frýdlantsko. Více v sekci Akce a na www.horskyspolek.cz

 
Prezentace v Praze LK
04.04.2008

Prezentace nabídky cestování v Libereckém kraji v Praze

Liberecký kraj 3.4.2008 ráno odstartoval svou prezentaci nabídky cestování v Libereckém kraji v Informačním centru CzechTourismu na Staroměstském náměstí v Praze. V jedenáct hodin byla akce za účasti necelé desítky novinářů zahájena tiskovou konferencí. Zástupci Libereckého kraje a turistických regionů představili v prezentacích nabídky cestování v Libereckém kraji, za Mikroregion Frýdlantsko zde prezentovalo Informační centrum Lázně Libverda. Během vícedenní prezentace bude možno získat tiskové propagační materiály z celého území Libereckého kraje, proběhnou ochutnávky regionálních výrobků a v plánu je i řada doprovodných programů, jako např. znalostní soutěž s výhrou o území Libereckého kraje, předvádění sklářských výrobků z území, navlékání korálků … Cílem prezentace je zvýšit atraktivitu území a přilákat do kraje tuzemské i zahraniční návštěvníky. Denně turistické informační centrum navštíví až 200 osob, převážně zahraniční klientely.

 
Informační centrum
02.04.2008

Informační centrum - oznámení

Informační centrum Lázně Libverda oznamuje změnu provozní doby ve čtvrtek 3.4.2008. V dopoledních hodinách 12.00 - 17.00 bude zavřeno. Návštěvníci akciové společnosti Lázně Libverda mohou získat potřebné informace (o léčení, léčebných pobytech, poskytovaných procedurách, ubytovacích kapacitách, možnostech stravování, veškeré všeobecné informace týkající se tohoto regionu, související např. s turistikou, cykloturistikou, běžeckými tratěmi, kulturou nebo dopravním spojením) na non-stop recepci Nového domu, tel. 482 368 111 . Děkujeme za pochopení.

 
Veletrh dětské knihy
27.03.2008

Odpoutejte děti od počítače

Právě dnes začíná Veletrh dětské knihy na výstavišti v Liberci. Dnešní doba stále méně přeje čtení knih, málokdo se dnes nepotýká s problémem věčně vysedávajících dětí u počítače. Zkuste si ve dnech 27. - 29. 3. naplánovat s dětmi společnou návštěvu veletrhu, máte příležitost více než kdy jindy děti do čteného světa knih přivést. Navíc po předložení vstupenek z veletrhu bude pro děti zvýhodněn vstup do ZOO. Více v sekci akce.

 
Frýdlantsko a cestovní ruch - kudy a jak
26.03.2008

Frýdlantsko a cestovní ruch - kudy a jak

… tak na tuto otázku na včerejší diskusním setkání odpověď nikdo z přítomných nedostal a obávám se že ani nemohl. Setkání pořádané Jizersko-ještědským horským spolkem v prostorách kuchyně Státního zámku Frýdlant se neslo v duchu dvou táborů - ; příznivců a odpůrců Ski areálu na Smrku, přesněji studie Ski areálu na Smrku.

 
novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 [...] 120 [...] 140 [...] 160 [...] 177 178 179 180 181 182 183 [...] 199 starší

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (312)
 
50% (319)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load