>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Aktuality

log spořka
12.08.2010

Česká spořitelna vychází vstříc klientům postiženým povodněmi

Vážení klienti,
Česká spořitelna poskytuje obyvatelům Liberecka a Ústecka, kteří utrpěli vinou záplav škody na majetku, zvýhodnění u vybraných produktů a služeb. Cílem je pomoci přizmírňování škod způsobených povodněmi. Zvýhodnění se týká jak klientů z řadobyvatelstva, tak i firem a klientů z oblasti veřejného i neziskového sektoru. Poškození klienti musí doložit potvrzením z městského/obecního úřadu, že byli postiženi povodněmi.

 
syner nadace
12.08.2010

Nadační linka Syner v provozu

Zatímco o víkendu společnost SYNER vodou postiženým obcím na Liberecku vyšla vstříc především mechanizací, v pondělí odpoledne putovaly již první balené vody a pečivo do poničené Raspenavy. Současně s materiální pomocí vznikla nadační bezplatná telefonní linka s číslem 800 888 058, na kterou se mohou v době od 8 do 17 hodin do konce srpna obracet rodiny s žádostí o finanční příspěvek. Ten bude konzultován i s místně příslušným starostou. Od září přijímá Nadace SYNER žádosti o podporu standardním způsobem přes kontakty na www.nadacesyner.cz

Prosíme, aby číslo 800 888 058 využívali především občané postižení srpnovou povodní.

 
12.08.2010

Informace pro klienty lázní

Dle nejnovějších informací, které jsme obdrželi, je situace v lázních stabilizována a klienti lázní, kteří mají nástup na lázeňský pobyt do Lázní Libverda, mohou nastoupit.
Nonstop linka 603254036! Za vzniklé komplikace se Vám lázně předem omlouvají a děkují za pochopení!

 
12.08.2010

Informace pro občany - co dělat, když jste utrpěli škodu

Vzhledem k aktuálním událostem uvádíme případné využití rad pro občany postižené záplavami a postup při hlášení škod České pojištovně a. s. Podrobnější informace a pokyny včetně formuláře na hlášení škody naleznou občané na internetových stránkách České pojošťovny. Pro rychlou registraci škod mohou občané použít telefonické hlášení na číslo 841 114 114, které bude k dispozici i o tomto víkendu od 7:00 do 19:00.
Pokud občané nemohou hlásit škody po telefonu, mohou využít hlášení na internetových stránkách České pojišťovny nebo prostřednictvím předtištěných papírových formulářů.

 
09.08.2010

Informace pro občany - hygiena po záplavách

Informace o pravidlech základní hygieny po záplavách a o postupu při asanaci a regeneraci studní naleznete v přiloženém článku.

 
09.08.2010

Informace pro občany - odvoz odpadů

Všechno poškozené a zničené zařízení domů a zahrad, ke kterému došlo při bleskové povodni, prosím, odkládejte na hromady před své domy. Obecní úřad bude od úterý 10.8. tento odpad odvážet na skládku do Frýdlantu. Pouze se pokuste oddělit elektroniku a další domácí spotřebiče od ostatního odpadu. Děkujeme.

 
09.08.2010

Informace pro občany - dodávka vody

Frýdlantská vodárenská společnost (FVS) částečně zprovoznila úpravnu vody v Bílém Potoku. Dodávka vody pro Libverdu z tohoto zdroje je obnovena. Upozorňujeme však, že to nemusí být trvalý stav, může nadále docházet k výpadkům. Tato voda by podle informací FVS měla být zdravotně nezávadná (pitná), nicméně doporučujeme její převařování.

 
rozhledna Pekelský vrch
05.08.2010

Hlasujte o vzhledu rozhledny na Pekelském vrchu

Občanské sdružení Rozhledna Pekelský vrch se rozhodlo vybudovat na Pekelském vrchu v Raspenavě turistickou rozhlednu. Inspirací pro toto dílo byl amfiteátr, který byl vybudován před první světovou válkou a sloužil jako zábavní a turistické středisko, ze kterého byl krásný výhled na pohoří Jizerských hor.
Podle ohlasů na webových stránkách sdružení, vítěžný návrh studenta II. ročníku Technické univerzity v Liberci, Oty Černého, který nabízí řešení bez klasické šikmé střechy, rozdělil názorově společnost na dva tábory.
Proto Vás prosíme, hlasujte na stránkách www.rozhlednapekelskyvrch.cz a zvolte jeden ze tří návrhů.
Ten, který dostane nejvíce ohlasů, bude na Pekelském vrchu postaven. Další možnost hlasování je pomocí hlasovacích lístků, které jsou k dispozici na MěÚ v Raspenavě, v Raspenavské knihovně a také v Informačním centru v Lázních Libverda. Můžete hlasovat také na e-mailové adrese pekelskyvrch@email.cz. Všem, kdož se zůčastníte, předem děkujeme za spolupráci.

 
Fryyfest
01.08.2010

2. ročník FRYYFESTU opět na koupališti v Nováči

Hudební festival na koupališti v Novém Městě pod Smrkem letos již podruhé. Můžete se těšit na vystoupení kapel Turbo, Škwor, Argema, Kurtizány z 25. Avenue, Monika Agrebi, Svatopluk Karásek a na mnohé další. Akci moderuje Aleš Juchelka.
Téma letošního ročníku - Bezpečnost dopravy a silničního provozu. AKCE SE KONÁ POD ZÁŠTITOU LIBERECKÉHO KRAJE. PARTNEREM FRYYFESTU 2010 JE NOVÉ MĚSTO POD SMRKEM.
Festival odstartuje v pátek 13. srpna od 16:00 hodin kapelou L2 (Rock CZ). Na sobotní dopoledne je připraven program pro rodiče s dětmi. Podrobnější program jednotlivých kapel na Malé a Velké scéně naleznete na www.fryyfest.cz.
Vstupné na tuto akci je na 1 den - 150,- Kč, na 2 dny - 200,- Kč. Děti do 150 cm mají vstup zdarma (10,- kč z každé prodané vstupenky věnují organizátoři nadaci BESIP).
Neváhejte a přijďte si užít hudební víkend.

 
znak Jindřichovic
27.07.2010

JINDŘICHOVICKÉ DNY 13.- 15. srpen 2010

Ve dnech 13. až 15. srpna se konají tradiční Jindřichovické dny. Program se v současné době tvoří. Jako každý rok se však můžete těšit na příjemný a pohodový víkend, který bude ve znamení zábavy, hudby, programu pro děti i dospělé. Většina programu bude probíhat na hřišti FK SOKOL Jindřichovice. Předskokanem víkendu bude páteční diskotéka na sále bývalého státního statku pod taktovkou DJ M. Sobota pak bude ukončena živou hudbou pod altánem na hřišti FK SOKOL Jindřichovice a nebude chybět ani závěrečný ohňostroj. Vyvrcholením bude nedělní hasičská soutěž "Memoriál Horsta Krauseho". Chcete-li i vy přispět do programu zajímavým vystoupením či ukázkou, kontaktujte obecní úřad Jindřichovice pod Smrkem.
Vstup na jednotlivé akce je zdarma. Výjimky jsou uvedeny. Program naleznete na www.jindrichovice.cz
Zajištěno je samozřejmě občerstvení v tekutém i tuhém provedení, cukrová vata, kukuřice, masa, klobásy. Prodej domácích sýrů, keramiky.

 
novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 [...] 120 [...] 140 [...] 158 159 160 161 162 163 164 [...] 180 [...] 200 201 starší

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (314)
 
50% (319)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load