>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Aktuality

svoz NO
13.04.2011

Mobilní svoz nebezpečného odpadu

Obecní úřad Lázně Libverda a společnost A.S.A. Frýdlant, s. r. o. zajišťují v sobotu 16. dubna 2011 mobilní svoz nebezpečného odpadu. Mobilní svoz je bezplatný a je určen výhradně pro občany Lázně Libverda.

 
valštejn, autor: google.cz
12.04.2011

Valdštejnské slavnosti se blíží

Frýdlantské Valdštejnské slavnosti 2011 se budou konat již tradičně třetí víkend v květnu, tj. v sobotu 21. a v neděli 22. května 2011, ale některé drobné akce budou už v pátek 20. května. A na co se může návštěvník těšit? Frýdlantské Valdštejnské slavnosti 2011 nabídnou opět bohatý kulturně-historicko-společenský program: příjezd Valdštejna a jeho družiny, dobové tržiště, vystoupení skupin i jednotlivců na dvou pódiích, velkolepá bitva v nové režii, rozšířený program pro děti - včetně soutěží, představení na zámku, pochodňový průvod a ohňostroj na náměstí T. G. M. ve Frýdlantě.
Městské informační centrum ve Frýdlantě již prodává vstupenky. Kdo ale přijde v dobovém kostýmu, vstupné platit nemusí!

 
zumba-logo, autor: google.cz
09.04.2011

Pro velký úspěch Zumba v Libverdě pokračuje

Ano, je to tak. ZUMBA, spojení tance, aerobního pohybu a latinsko-americké hudby pokračuje.
Pro velký úspěch, který Zumba sklidila minulý týden ve Vzletu pod vedením instruktorů Jirky a Tomáše, se na ní můžete těšit znovu. Pravidelně se budeme setkávat každý čtvrtek od 18.30 hodin v tělocvičně ve Vzletu v Lázních Libverda. Nezapomeňte si s sebou 45,- Kč. Zumba je vhodná pro všechny věkové kategorie. Máte-li chuť si zatančit, neváhejte a přijďte! Těšíme se na Vás.
A pokud Vám to nestačí, v pondělí probíhá Zumba také v Novém Městě pod Smrkem v SOKOLOVNĚ od 18.30 hodin. Celkový rozpis Zumby s Jirkou a Tomášem naleznete na našich stránkách v sekci Akce nebo na www.2BFitClub.cz

 
thermica rallye, autor: google.cz
04.04.2011

Start rychlostní zkoušky - uzavírka hlavní silnice směr Horní Řasnice 23. dubna 2011

V letošním roce máte možnost být svědky automobilového závodu Thermica Rally Lužické hory. Tento závod se v novodobé historii koná již od roku 2005 a pro fanoušky tohoto sportu je to jistě jedinečná událost. V obci JIndřichovice pod Smrkem bude v letošním ročníku startovat rychlostní zkouška, která dál povede přes Horní i Dolní Řasnici a končit bude v Krásném Lese. Po celé délce trasy bude v době rychlostní zkoušky silnice uzavřena, takže je nutné s tímto omezujícím opatřením počítat. Start bude v Jindřichovicích pod Smrkem u zastávky autobusu naproti škole a dál trasa povede po hlavní silnici směr Horní Řasnice. Pokud nedojde k nějakým změnám, které samozřejmě mohou nastat, bude tento úsek uzavřen hodinu před startem, tedy v 9.30 hodin. Provoz bude obnoven až po projetí všech závodníků, jejichž počet ještě není znám. Hrubý odhad počítá s obnovením provozu ve 12.00-12.30 hodin. To však bude pouze přestávka před druhou rychlostní zkouškou, která povede stejnou trasou a silnice bude opět uzavřena ve 13.30 hodin. Po projetí všech závodníků bude silnice opět otevřena. Signálem bude projetí označeného doprovodného vozidla, jehož průjezd silnici uzavře a následně obnoví. Je pravděpodobné, že v druhém kole pojede již závodníků méně, neboť se dají předpokládat poruchy či nehody závodních vozidel. Je jasné, že ne všichni jsou z tohoto automobilového svátku nadšeni, ale věříme, že budou mít pro fanoušky tohoto sportu pochopení. Po celé trase v obci Jindřichovice pod Smrkem budou na kritických místech stát místní hasiči, kteří budou pořadatelům pomáhat zajistit trasu. Do obce bude samozřejmě přístup od Nového Města pod Smrkem a vyloženě omezeni budou na uvedenou dobu pouze občané bydlící přímo u hlavní silnice. V době závodu je zakázán jakýkoliv pohyb po trati, takže by bylo vyloženě nebezpečné se pokoušet projít či projet po silnici, kde bude závod probíhat. Auta zde budou jezdit vysokou rychlostí a jejich řidiči nepředpokládají pohyb osob nebo dokonce vozidel na trati. Startovat budou v minutových intervalech, takže se zde ani nedá hovořit o „ruské ruletě“. Pravděpodobnost střetu se závodním vozidlem by byla spíše jistá, než pouze pravděpodobná. Jenom pro doplnění. Den před závodem, tedy v pátek 22. dubna, bude dána možnost závodníkům si trasu projet. Vozidla budou označena a jejich řidiči jsou povinni řídit se zákonem o provozu na veřejných komunikacích, tedy dodržovat zákonnou rychlost v obci.

 
ještěd, autor: google.cz
03.04.2011

Upozornění na odstávku

Upozorňujeme na odstávku kabinové lanové dráhy na Ještěd. Dlouhodobá odstávka potrvá od 3. dubna 2011 do 21. května 2011. O jejím skončení Vás budeme samozřejmě informovat.

 
uzavírka, autor: google.cz
02.04.2011

Úplná uzavírka provozu silnice I/13, Dětřichov

Na žádost spol. SYNER, s. r. o., byla povolena úplná uzavírka provozu na silnici I/13 v Dětřichově, km 203.300 - 204.700. Důvodem uzavírky je oprava mostu ev. č. 13-130.
Úplná uzavírka provozu je povolena v termínu od 1. 4. do 15. 7. 2011. Objízdná trasa bude vedena po silnicích III/03515 a III/03513 zastavěnou částí obce Dětřichov.

 
zumba, autor: google.cz
31.03.2011

ZUMBA také již v Libverdě!

ZUMBA je fitness program v rytmu latinsko-americké hudby, který kombinuje prvky aerobicu a tance.
Ve španělském slangu slovo „zumbare“ znamená „rychle se hýbat, bavit se, nebo pozvat někoho na party“. A přešně taková je filosofie Zumby, nepřipadáte si jako v tělocvičně, nepočítáte, kolik ještě kterého cviku musíte udělat a dokonce si můžete přidávat i své vlastní prvky.
Rozhodně nemusíte být žádným tanečníkem, protože Zumbu zvládne každý. Začíná se jednoduchými kroky a postupem času se přidávají trochu náročnější kombinace. Všechny taneční kroky jsou ale i tak oproti běžné podobně zjednodušené. Při Zumbě se vůbec nepočítá, tančí se zcela podle rytmu hudby.
Zumba je vhodná pro všechny věkové kategorie.
A proto Vás všechny zveme na ZUMBU do nově zrekonstruované tělocvičny VZLET v Lázních Libverda.
Začínáme ve čtvrtek 7. dubna 2011 od 18:30 hodin. Vstupné činí 45,- Kč. Doprovázet Vás bude Jiří Novák a Tomáš Andrejko. Přijdťe si zatančit s námi. Těšíme se na Vás.

 
hejnická apr.zábava 2011
28.03.2011

Hejnická Aprílová zábava se blíží

...další ročník Hejnické Aprílové zábavy je na programu v sobotu 2. dubna od 20 hodin v sále České besedy v Raspenavě. Účastníci se mohou těšit na hosta večera populárního moderátora a muzikanta Petra Vondráčka, který přijede zazpívat. Celý večer se o hudbu postará kapela S. P. Band, předtančení a půlnoční překvapení bude v režii skupiny B.O.B.R. Připravená bude bohatá tombola a speciální tombola pro držitele vstupenek, kde je hlavní cenou sekačka na trávu...Přijďte se pobavit a strávit příjemný sobotní večer!

 
průzkumný vrt
24.03.2011

Hydrogeologický průzkum pro posílení zdrojů minerální vody v Lázních Libverda

Průzkumný vrt, technicky označený jako BJ6 bude hluboký pravděpodobně 100 m a vrtné práce probíhají na p.p.č. 28 (pod hotelem INN). Zhotovitelem prací je firma Stavební geologie - ; Geoprůzkum České Budějovice, spol. s r.o. Samotné vrtací práce budou trvat asi měsíc a potom začnou čerpací, stoupací a vyhodnocovací měření. Vzhledem ke složitosti přírodních podmínek nelze předem garantovat výsledek výše uvedených prací - ; jedná se skutečně o průzkum zřídelní struktury.
Snahou společnosti LÁZNĚ LIBVERDA,a.s. je nabízet klientům, občanům Lázní Libverda a blízkého okolí kvalitní léčivý zdroj v dostatečném množství.

 
Znak obce
23.03.2011

Pozvánka na veřejné zasedání Zastupitelstva obce

Zastupitelstvo obce Lázně Libverda Vás srdečně zve na své 4. veřejné zasedání, které se bude konat ve středu 30. března 2011 od 17.30 hodin v zasedací místnosti Informačního centra. Program zasedání najdete v sekci úřední deska.

 
novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 [...] 120 [...] 140 [...] 158 159 160 161 162 163 164 [...] 180 [...] 200 [...] 212 starší

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
48% (314)
 
50% (326)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load