>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Aktuality

valdštějn2, autor: google.cz
19.05.2011

Tradiční Valdštejnské slavnosti jsou již za dveřmi

Příjměte pozvání na oblíbené Valdštejnské slavnosti, které se konají 20. – 22. května ve Frýdlantu v Čechách. Oficiální program začíná 21. května na náměstí, kde se představí historické skupiny, shlédnete mnoho divadelních, hudebních a tanečních vystoupení, ale především budete moci přivítat a pozdravit samotného vévodu Albrechta z Valdštejna. Po oba dva dny se můžete těšit na bohatý program, který v sobotu potrvá do pozdních večerních hodin. Nezapomněli jsme ani na nejmenší, na nádvoří Radnice si budou moci zasoutěžit a podívat se na pohádky. I pan vévoda se svou družinou je přijde pozdravit a podat si s nimi ruku. Přijďte se podívat, jak se žilo za dob vévody z Valdštejna! Vstupné na jeden den 80,- Kč, na oba dny 120,- Kč. Děti pod 130 cm a návštěvníci v dobovém oblečení vstup zdarma. Další informace a podrobný program na www.valdstejnske-slavnosti.cz. Kdo přijde v dobovém kostýmu, vstupné platit nemusí!

 
Běh Frýdlant-Lázně Libverda
14.05.2011

51. ročník Běhu Frýdlant - Lázně Libverda a otevření nové služebny HS

V neděli 8. května 2011 se uskutečnil tradiční 51. ročník Memoriálu Oldřicha Hrdličky st. v silničním běhu pro dospělé. Startovalo se z klasicky z Frýdlantu v 9 hodin a cílem účastníků byl nově zrekonstruovaný sportovně - společenský areál Vzlet v Lázních Libverda. Při této příležitosti se také slavnostně otevřela nová služebna Horské služby, rovněž ve Vzletu.
Výsledky běhu naleznete v odkaze společně s fotografiemi.

 
dětská olympiáda
10.05.2011

Dětská olympiáda ve Vzletě měla úspěch

V sobotu 7. května 2011 proběhla ve Vzletu v Lázních Libverda akce s názvem Dětská olympiáda. Tato akce byla spojena se slavnostním otevřením nově zrekonstruované tělocvičny v areálu Vzlet.
Dětské olympiády, která probíhala od 9 hodin do 12 hodin, se zúčastnilo přes šedesát dětí, některé sebou však měli jako doprovod rodiče nebo prarodiče. Po absolvování jednotlivých disciplín dostali děti malou sladkou odměnu společně s diplomem za účast. Akce měla takový úspěch, že se některým dětem ani nechtělo domů a rodiče měli co dělat, aby je přemluvili. V odkaze níže se můžete podívat, jak to všechno probíhalo.
Všem zúčastněným děkujeme za organizaci a za spolupráci.

 
upozornění, autor: google.cz
09.05.2011

Výzva pro všechny fotografy

Prosíme všechny rodiče, prarodiče, děti, známé, přátelé, vy, kdož jste se zúčastnili místní akce Pálení čarodějnic dne 30. dubna 2011 v Lázních Libverda na fotbalovém hřišti, o jakékoliv možné fotografie z této akce. Vzhledem k tomu, že všichni organizátoři měli plné ruce práce, nezbyl čas na fotografování.
Fotografie prosím zašlete buďto na email: infocentrum@laznelibverda.cz nebo nám je můžete doručit osobně do Informačního centra Lázně Libverda.
Předem Vám velice děkujeme za spolupráci. OBEC LÁZNĚ LIBVERDA A IC LÁZNĚ LIBVERDA.

 
hs logo, autor: google.cz
06.05.2011

Nově otevřená služebna Horské služby

Srdečně Vás zveme na otevření nové služebny Horské služby ČR, o.p.s. v Lázních Libverda. Nová služebna se nachází v nově zrekonstruovaném sportovně - společenském objektu Vzlet.
Slavnostní otevření proběhne v již tuto neděli 8. května v 11 hodin.
Na Vaši účást se těší René Mašín (Oblastní náčelník Horské služby, o.p.s.) a Vladimír Hošic (Předseda oblasti Horské služby Č,o.s.).

 
Ilustrační foto - běh
05.05.2011

Běh Frýdlant - Lázně Libverda 51. ročník se blíží

V neděli 8. května 2011 proběhne 51. ročník Memoriálu Oldřicha Hrdličky st. v silničním běhu pro dospělé. Startuje se v 9.00 hodin z náměstí ve Frýdlantě. Závod je veřejný, mohou startovat všichni přihlášení. Délka tratě je 12,5 km. Povrch asfalt. Pořádá Tělovýchovná jednota SOKOL LÁZNĚ LIBVERDA. Propozice závodu a další podrobné informace naleznete v odkaze níže.

 
Tělocvična otevření
03.05.2011

Pozvánka na Dětskou olympiádu do Vzletu

V sobotu 7. května 2011 se bude konat v tělocvičně Areálu Vzlet Lázně Libverda „Dětská olympiáda“. Pro děti je připravena řada sportovních disciplín včetně odměn. Akce bude probíhat u příležitosti slavnostního otevření zrekonstruované tělocvičny. Účast rodičů a prarodičů vítaná, přezuvky pro děti vezměte prosím s sebou.

 
Toyota
02.05.2011

Jednotka SDH má nové zásahové vozidlo

V sobotu 30. dubna 2011 převzali zástupci obce a Sboru dobrovolných hasičů od dodavatelské firmy Federal Cars Liberec nové terénní zásahové vozidlo Toyota Hilux, které přispěje ke zvýšení akceschopnosti místní Jednotky Sboru dobrovolných hasičů. Nákup této techniky je součástí projektu s názvem Spolupráce obcí Lázně Libverda a Mirsk zaměřená na zajištění rychlé vzájemné pomoci, který byl spolufinancován z ERDF prostřednictvím Euroregionu Nisa „Překračujeme hranice“.

 
vernisáž výstavy
29.04.2011

Pozvání na vernisáž výstavy

Sdružení ARTEFAKTUM.CZ a OBEC LÁZNĚ LIBVERDA Vás zvou na vernisáž výstavy III. ročníku společného projektu PORTRÉTY - fotografie - Jizerské hory. Vernisáž se uskuteční ve středu 4. května 2011 od 17.00 hodin v Galerii Informačního centra v Lázních Libverda. Těšíme se na Vás.

 
čarodka, autor: google.cz
25.04.2011

Tradiční libverdský čarodějnický rej

Obecní úřad Lázně Libverda, sbor dobrovolných hasičů Lázně Libverda a mateřská škola Lázně Libverda Vás zvou v sobotu 30. dubna 2011 na tradiční PÁLENÍ ČARODĚJNIC.
Začínáme v 17,30 hod. lampiónovým průvodem od MŠ k místnímu fotbalovému hřišti v Lázních Libverda. Zváni jsou také strašidla a jiné příšerky. Čeká na vás bohatý program nejen pro děti i dospělé - pohádka, promenáda v kostýmech, předání cen, soutěže pro děti, pálení vatry, opékání buřtů, jízda v kočáře,islandští koně a na závěr ohňostroj. Vydáme se také hledat zakopaný pirátský poklad!!!
K poslechu, dobré náladě a třeba i tanci zahraje skupina Pakáž. O něco dobrého k snědku se postará p. Sirůček.
Upálením čarodějek večer ale nekončí … Přijďte za námi do klubu „STODOLA“ na čarodějnický rej od 22.00 hodin. O spokojenost a dobrou náladu se postarají kapely: la sklerosa a tres udos.

 
novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 [...] 120 [...] 140 [...] 156 157 158 159 160 161 162 [...] 180 [...] 200 [...] 212 starší

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
48% (314)
 
50% (326)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load