Ukliďme si Libverdu 1. dubna 2023, sejdeme se v 9,30 hodin před hasičárnou.
Klub turistů Frýdlant zve nejen Pepíky, ale i ostatní příznivce pěší i cyklo turistiky dne 18. března 2023 na 46. ročník Josefovské vycházky.
Obec Lázně Libverda a Informační centrum vyhlašují soutěž na téma ,, Velikonoční tvoření ,,. Své výtvory odevzdejte v Informačním centru Lázně Libverda 17, od 13.3. 2023 do 27.3. 2023.
Okrašlovací spolek Campana z.s.ve spolupráci s Obcí Jindřichovice pod Smrkem vás srdečně zve 10.3. 2023 v 17,00 hodin na ,,VYPRÁVĚNÍ O HISTORII JINDŘICHOVIC,, pohledem Waltraud Jiranové. Kavárna Jindřichovice pod Smrkem.
Vstupenky na jednotlivá představení lze zakoupit nebo rezervovat na webových stránkách kina Hejnice www.kino.mestohejnice.cz. Pokladna je otevřena vždy 60 minut před představením.
Dne 18. března 2023 od 9.30 do 14.30 ve Střevliku v Hejnicích. Tématem letošního jarního ekodne v Hejnicích je „Upcyklace v zahradách“.
V neděli 19.2.2023 proběhne od 9.00 do 15.00 hodin na stadionu v Bedřichově veřejné testování běžeckých lyží,bot a holí značek Salomon a Atomic.
Protože vás máme rádi, i letos jsme si pro vás připravili soutěž o super ceny! Zašlete nám fotografii z Jizerské magistrály a my vybereme tři nejhezčí, které oceníme.
Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.