>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Aktuality

velikonoce, autor: google.cz
09.03.2012

Výtvarná soutěž - O frýdlantské velikonoční vajíčko

Tímto Vás srdečně zveme k účasti na velikonočním klání „ O FRÝDLANTSKÉ VELIKONOČNÍ VAJÍČKO“!
Není určena technika, velikost, množství, vše necháme na Vaší fantazii.
Jediné, co musíte dodržet je termín odevzdání děl, a to nejdéle do 30.3.2012 na MIC Frýdlant. Vaše díla chceme dále vystavit, aby se z nich mohli těšit i ostatní a abychom vyzdobili město Frýdlant na svátky jara. Připraveny máme i drobné ceny. Na Vaše originální techniky a nápady se těší pracovníci odboru kultury MěÚ Frýdlant!
 
Expediční kamera Hejnice
08.03.2012

Filmový festival v Hejnicích

Ne všichni hrdinové expedičních filmů přežijí.
Ne všichni Afričané přestali s kanibalismem.

Ne každý pád skončí dobře.
Ne všechny vlny lze překonat.
Expediční kamera je o skutečném životě.

Celovečerní promítání filmů o dobrodružství, divoké přírodě, extrémních zážitcích i sportech, ty nejlepší české i zahraniční filmy uplynulé sezóny, vítězné snímky z různých mezinárodních festivalů.
Přijďte se podívat na filmový festival do hejnického kina 16. března od 18.00 hodin. Vstupné činí 40,-Kč.
Další informace získáte na www.expedicnikamera.cz  
 
logo VZP, autor: google.cz
07.03.2012

Prověřte si zdraví, VZP přiveze do Frýdlantu mobilní ordinaci

Mobilní ordinace otestuje zdraví obyvatel Frýdlantska. Všeobecná zdravotní pojišťovna zájemcům bezplatně poskytne orientační biochemické vyšetření. Lidé se tak dozví, jak jsou na tom se zdravím.
První zastávka mobilní ordinace bude dne 26. března v nově otevřených prostorách klientského pracoviště VZP v ulici Vrchlického 471, Frýdlant, a to v době od 8 do 11 hod. Ve stejný den odpoledne, v době od 13 do 15 hod. budou zdravotníci ordinovat v zasedací místnosti frýdlantské radnice, 1. poschodí, číslo dveří 21.
Zájemci si mohou nechat změřit hladinu cholesterolu v krvi, krevní tlak a pulz, úroveň svalové kapacity a BMi. Po celou dobu budou zdravotníci poskytovat výživová doporučení.
Účastníci vyšetření obdrží písemný záznam výsledků, včetně odborného popisu zjištěných hodnot a doporučení pro zlepšení zdravotního stavu.

 
Zaostřeno na Jizerky - výstava
03.03.2012

Zaostřeno na Jizerky

Výstava nejlepších snímků z nedávno konané fotografické soutěže Zaostřeno na Jizerky.
Přijďte se podívat na Jizerské hory tak, jak je zachytily objektivy fotoaparátů.
Připomeňte si místa, která jste měli možnost navštívit, ale i ta, která na Vaši návštěvu ještě čekají. Pohledy fotografů vnímané zlomkem vteřiny v kontextu hluboké historie i nekonečnosti přírodních dějů.
Fotografie budou k vidění od 6.3. 2012 do 29.3. 2012 v kulturním sále Obecního úřadu (vedle informačního centra č.p. 17).  

 
dernisáž výstavy Pivovar Frýdlant
29.02.2012

Dernisáž výstavy Zámecký pivovar Frýdlant

Srdečně zveme příznivce historie a dobrého piva na dernisáž výstavy. Uskuteční se přímo v areálu pivovaru ve Frýdlantě. Těšit se můžete také na doprovodný program. Více informací o dernisáži výstavy v přiloženém letáku. Více se o pivovaru dozvíte na www.pivovar-frydlant.com.

 
Ples na Obřím Sudě 2012
27.02.2012

Vydařený ples na Obřím Sudě

I letošní rok přivítal na Obřím sudě již tradiční společenský ples pořádaný Mateřskou školou a Základní školou v Lázních Libverda. Úderem osmé hodiny v pátek 17. února zahájilo ples hudebně pohybové vystoupení dětí z Mateřské školy pod odborným vedení paní učitelky Machkové. Oproti předešlým rokům následovala jako součást slavnostního zahájení plesu  ukázka zumby.  Instruktoři Jirka a Tomáš, kteří pořádají lekce pravidelně každý čtvrtek ve Vzletu, strhli s prvními tóny do víru rytmu i okolo stojící diváky. Celým večerem pak k tanci i poslechu provázela kapela J. Kubáta. Hosté se mimo jiné těšili z výher bohaté tomboly i malého občerstvení, které bylo předem přichystáno na všech stolech.
Na závěr ještě jednou děkujeme všem sponzorům.
Jmenovitě je spolu s fotografiemi z plesu naleznete v odkaze níže.

 
Korid
24.02.2012

Změny jízdních řádů od 4. března 2012

KORID LK s.r.o. Vás informujeme, že k termínu neděle 4. března dochází k drobným úpravám jízdních řádů v autobusové dopravě. Většinou jde o korekce na základě podnětů cestujících, příp. o technologické úpravy jízdního řádu tak, aby pokud možno byl minimalizovan vznik zpoždění (především na odjezdu z Frýdlantu). Seznam změn naleznete v sekci úřední deska, příp. je ke stažení z http://www.iidol.cz/navrhovane-jizdni-rady.html

 
tratě LL
23.02.2012

Aktuální informace o úpravě tratí

I přes nepřízeň počasí, došlo dnes v odpoledních hodinách k úpravě běžeckých stop v Lázních Libverda za pomoci dobrovolníků Svazku obcí Smrk.
Bližší informace o běžeckých stopách nejen v Lázních Libverda, ale také v Novém Městě pod Smrkem, které rovněž nabízí milovníkům běžeckého lyžování několik okruhů, naleznete v následujícím odkaze níže.

 
Víla Izerína - výstava
21.02.2012

Víla Izerína, patronka Jizerských hor očima dětí

V průběhu loňského léta malovaly děti z české i polské strany Jizerských hor obrázky na téma Víla Izerína, patronka Jizerských hor. Z téměř 700 obrázků bylo odbornou porotou vybráno 100 dětských prací, které si mohli návštěvníci v průběh října prohlédnout na Pyramidě a v Panském domě na Jizerce, dále pak v listopadu na kolonádě v lázních Świeradów-Zdrój a v prosinci v MCDO v Hejnicích. Nyní jsou obrázky až do dubna vystavené v Centru Babylon. V březnu budou další, ještě nevystavené obrázky zkrášlovat vestibul jablonecké radnice. V červenci a srpnu se zahalí do vílích obrázků prostory věže jablonecké radnice, kde zpříjemní návštěvníkům přístup na ochoz, který je jako každý rok zpřístupněn o prázdninách veřejnosti. Tento projekt vznikl díky podpoře fondu malých projektů OPPS 2007-2013 Cíl 3 pod názvem „Víla Izerína – patronka Jizerských hor očima dětí“.
Další informace můžete získat na www.jizerky.cz, info@jizerky.cz.

 
logo - Člověk v tísni
18.02.2012

Bezplatná nabídka sociálně - právní pomoci

Nevíte si rady na úřadech?Jste zadlužení a nedaří se Vám dluhy splácet? Nemůžete sehnat vhodné bydlení nebo práci? Mají Vaše děti problémy ve škole?
Společnost Člověk v tísni Vám bezplatně nabízí sociálně – právní poradenství. Služby jsou poskytovány v prostředí Vašeho domova, na Vámi zvoleném místě nebo v prostorách organizace. Více informací společně s kontakty na pracovníky organizace naleznete v odkaze níže.

 
novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 [...] 120 [...] 140 141 142 143 144 145 146 147 [...] 160 [...] 180 [...] 200 [...] 205 starší

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (314)
 
50% (322)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load