>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Aktuality

Fryyfest
25.02.2013

Fryyfest - výzva pro sponzory

Vážení sponzoři,

dovolte, abychom Vám za naše občanské sdružení představili hudební festival FRYYFEST. Tato akce se pořádá v Novém Městě pod Smrkem a to v areálu přírodního koupaliště. Tento rok se uskuteční již pátý ročník. Festival si dokázal získat dobrou pověst, o čemž svědčí vzrůstající zájem jak ze strany účinkujících tak návštěvníků. Každoroční pořádání je již nyní samozřejmostí. Mezi interprety jsme mohli v minulých letech hostit např. kapely TURBO, KREYSON, VITACIT / Láďa Křížek / TUBLATANKA, ŠKWOR a mnoho dalších špičkových českých i zahraničních kapel. Naší vizí je především přátelské prostředí i netradiční pojetí rockového festivalu, v němž bude prostor a zázemí pro celou rodinu. K dispozici jsou např. Outdoorové akce a aktivity nebo kavárna, kde je káva a čaj zdarma. Výše uvedenými informacemi chceme poukázat na to, že Vaše finanční podpora se vyplatí. Stali jsme se seriozními partnery pro naše sponzory, kteří se nemusejí obávat o zhodnocení své finanční investice.

Sponzorům nabízíme:

- celoroční reklamu na webových stránkách – www.fryyfest.cz  + facebook
- prezentaci na plakátech i u mediálních partnerů
- prezentaci sponzorů v areálu konání festivalu
- po osobní dohodě i jiné možnosti prezentace
- vstupné zdarma popř. možnost navštívení V.I.P zóny / počet vstupenek a další výhody závisí na výši finančního daru /

Zmiňujeme skutečnost, že akce je pro nás jako pořadatele nevýdělečná a veškerý zisk ze vstupného je použit na přípravu dalších ročníků. Tento zisk však pokryje minimum finančních nákladů festivalu a jsme proto zcela odkázáni na finanční dary.

Na závěr chceme poděkovat každému, kdo se rozhodl jakoukoli formou přispět k tomu, aby se ročník 2013 mohl uskutečnit.

Předem děkujeme i za Vaši finanční podporu a těšíme se na budoucí spolupráci.

Za o.s. FRYYFEST
Jana Kvapilová
Jednatelka občanského sdružení
Jana.kvapilova@fryyfest.cz 
Tel : 775 316 684
www.fryyfest.cz  

 
logo TRJH
24.02.2013

Výzva pro Jizerské noviny – léto 2013

Únor se nám chýlí ke svému konci, proto se Turistický region Jizerské hory chystá na přípravu dalších sezonních Jizerských novin a jejich přílohy – Kalendáře akcí léto 2013.

Jste pořadateli zajímavých akcí? Máte zajímavou nabídku pro turisty? Přejete si, aby se o vaší akci, zajímavosti či turistické novince dozvědělo co nejvíce lidí?

I my máme zájem návštěvníkům Jizerských hor předložit nabídku co nejpestřejší. Vaše tipy pro letní sezonu 2013, akce, které připravujete v termínu od května do listopadu 2013, zasílejte na adresu info@jizerky.cz a to nejpozději do 30. 3. 2013.

Vše, co do Jizerských novin nevměstnáme, určitě rádi uveřejníme na našich nových webových stránkách www.jizerky.cz.

Těšíme se na spolupráci a příspěvky.

Jizerské hory – turistický region Liberecko, Jablonecko, Frýdlantsko a Tanvaldsko

Renata Van Vleet
JIZERSKÉ HORY - Turistický region
Liberecko, Jablonecko, Frýdlantsko a Tanvaldsko
468 11 Janov nad Nisou 520
T: +420 606 077 440
info@jizerky.cz
www.jizerky.cz
www.vilaizerina.cz

 
trať 1
20.02.2013

Úprava běžeckých tratí

Tratě pro běžkaře v Libverdě jsou v současné době upravovány díky počasí každý den.

 
Běžecká stopa 2
13.02.2013

Okruhy pro běžkaře - pátek rozhodne

Ač nám byla slibována vydatná sněhová nadílka, včerejší den přesto nedal dobrý základ pro úpravu místních běžeckých okruhů. Na pořadu následujících dnů by ještě nějaké sněhové přeháňky být měly, doufejme, že do pátku napadne dostatečné množství centimetrů. V závislosti na tom pak bude rozhodnuto o úpravě tratí na víkend. Aktuální informace najdete zde.

Bližší informace o běžeckých stopách nejen zde v Libverdě, ale také Novém Městě pod Smrkem, které rovněž nabízí milovníkům běžeckého lyžování několik okruhů, naleznete v následujícím odkaze.
   

 
babovresky
11.02.2013

Do Hejnic na Babovřesky

Počátkem měsíce března chystá hejnické kino hned dvě představení nové komedie Zdeňka Trošky, od 17 a od 20 hodin. V lehkém nadhledu a komediální nadsázce budeme sledovat vršící se řadu až neuvěřitelných souher náhod a nedorozumění, které zamotají hlavu hlavním aktérům příběhu v obci Babovřesky. Podtitulek ´z dopisu venkovské drbny ´ napovídá, že na scénu vstupují místní zbožné ženy v čele s Horáčkovou, „univerzální“ drbnou, která pracuje na Obecním úřadě a sedá v kostele v první lavici. O všem ví, od všeho má klíče, všude byla dvakrát… A osobuje si právo do všeho zasahovat a mluvit. A právě do této vísky koncem jara přijíždí nový farář. Zbožné ženy čekají váženého starého důstojného pána, ale z auta vyskočí mladý, sportovní, asi třicetiletý kluk a tím to vlastně všechno začíná ... více na www.mestohejnice.cz 

Zdroj: www.mestohejnice.cz

 
Kurz němčiny
05.02.2013

Kurz němčiny

Projekt rovné příležitosti pro Frýdlantsko pořádá kurz němčiny aneb "pro věčné začátečníky". Kurz v rozsahu 80 hodim je zdarma v dopoledních hodinách 2x týdně. Kurz se koná v termínu 19.3. - 20.6.2013, Kmochova ulice 682, Nové Město pod Smrkem. Lektorsky zajištěno lektorkou s vysokoškolským pedagogickým a jazykovým vzděláním. Podmínkou uchazeček je ukončená ZŠ a chuť se vzdělávat. Pořadatel zajišťuje občerstvení a příspěvek na hlídání dětí v průběhu kurzu. Zájemci se mohou hlásit na tel. 776166117, e-mail: bukovska@jbcr.info   www.rppf.webnode.cz  

 
Pradlena
04.02.2013

Pomozte Frýdlantu připravit výstavu

Městské muzeum Frýdlant připravuje ve svých prostorách novou tematickou výstavu pod názvem "Velké prádlo našich babiček". Pokud budete ochotni zapůjčit exponáty, které mají vztah k praní a žehlení v první polovině 20. století, kontaktujte prosím pracovníky muzea.

Děkujeme! (lš) www.mesto-frydlant.cz

 
Pozvánka - ples Obří sud 2013
30.01.2013

SPOLEČENSKÝ PLES na OBŘÍM SUDĚ

Mateřská škola a Základní škola v Lázních Libverda Vás srdečně zvou na SPOLEČENSKÝ PLES, který se koná v pátek
15. února 2013 od 20.00 do 2.00 hodin na OBŘÍM SUDĚ.

K tanci a poslechu hraje skupina J. Kubáta. Čeká Vás předtančení dětí z MŠ. Bohatá tombola. Vstupné 150,- Kč

ikona souboruPozvánka - ples Obří sud 2013

 
volby
29.01.2013

Výsledky hlasování v obci

Výsledky I. a II. kola prezidentských voleb. 

ikona souboruVýsledky hlasování v obci

 
Vysetreni1
22.01.2013

Ve Frýdlantu budou rozdávat „zdravé“ rady

V Klientském pracovišti Všeobecné zdravotní pojišťovny ve Frýdlantu na Liberecku zájemci získají „zdravé“ rady. Během celého února tam bude otevřena bezplatná mobilní ordinace, kde si lidé registrovaní v kterékoliv zdravotní pojišťovně mohou prověřit svou kondici a nechat zjistit množství tuku v těle. Kromě orientačního vyšetření a výživových doporučení návštěvníci také dostanou odborné publikace, které zájemcům napoví jak snížit tukové zásoby v těle a vylepšit si kondici. Orientační vyšetření se koná v klientském pracovišti VZP ve Frýdlantu v úřední dny v pondělí a ve středu během celého měsíce února.

Stanislav Šetina
specialista marketingu a komunikace


ikona souboruTisková zpráva

 
novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 [...] 117 118 119 120 121 122 123 [...] 140 [...] 160 [...] 180 [...] 200 [...] 205 starší

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (314)
 
50% (322)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load