>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Aktuality

Zaostřeno na Jizerky - II.ročník fotosoutěže
14.03.2012

Vyhlášení 2. ročníku fotosoutěže - Zaostřeno na Jizerky

Nadace pro zachránu a obnovu Jizerských hor v spolupráci se Správou Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory vyhlašuje druhý ročník fotosoutěže Zaostřeno na Jizerky.
Své fotografie zasílejte buď vyvolané s velikostí delší strany od 28 do 60 cm a elektronicky ve formátu JPG nebo TIF s velikostí delší strany minimálně 800 pixelů. Pro účást v soutěži je nutné zaslat snímky v elektronické i papírové podobě. Každý autor se může zúčastnit soutěže maximálně se 4 fotografiemi. Uzávěrka soutěže je v neděli 8.6.2012.
Podrobná pravidla soutěže naleznete na internetových stránkách www.jizerky.ecn.cz
 
 
zumba, autor: google.cz
13.03.2012

JARNÍ VÍKEND SE ZUMBOU A JINÝM CVIČENÍM

Markéta Franicová si Vás dovoluje pozvat na Jarní víkend se Zumbou a jiným cvičením. Tentokrát v Bedřichově, v Jizerských horách, v termínu od 20. - 22. dubna 2012. Těšit se můžete nejen na Zumbu, ale také na aquazumbu, kick box, body interval a power pilates a mnoho dalšího.
V případě zájmu co nejdříve kontaktujte instruktorku Markétu Franicovou, marketa.franicova@seznam.cz, 723 074 999, www.marketafranicova.webnode.cz  

 
zumba-logo, autor: google.cz
13.03.2012

Upozornění

Tento čtvrtek 15.3. 2012 odpadá cvičení Zumby, které se pravidelně koná od 18.30 hodin ve Vzletu. Děkujeme za pochopení.

 
Požár v Novém Městě pod Smrkem 11.3.2012
12.03.2012

V Novém Městě pod Smrkem hořel dům, zasahovalo 7 jednotek

V neděli 11.3.2012 v 1:40 hodin byl na linku 112 ohlášen požár rodinného domku v Sokolské ulici v Novém Městě pod Smrkem. Již při ohlášení bylo hasičům sděleno, že se dům i s garáží nachází v plamenech.
Operační důstojník na místo vyslal 7 jednotek hasičů - profesionály z Raspenavy a Liberce,  dobrovolné hasiče z Nového Města pod Smrkem, Jindřichovic pod Smrkem, Lázní Libverda, Frýdlantu a Raspenavy.
Celkem se k požáru sjelo 10 cisternových vozů a z liberecké stanice byl kvůli dlouhotrvajícímu zásahu a nutnému doplnění dýchací techniky dopraven protiplynový kontejner. Vyhlášen byl II. stupeň poplachu. Hasiči na likvidaci požáru použili několik útočných proudů, zakouřené prostory odvětrávali pomocí přetlakové ventilace. Požár s největší pravděpodobností vznikl v garáži v prvním nadzemním podlaží, odkud se dostal do 2 podlaží a až do části střešní konstrukce, kterou hasiči museli otevřít.
Zdroj: HZSLK

 
velikonoce, autor: google.cz
09.03.2012

Výtvarná soutěž - O frýdlantské velikonoční vajíčko

Tímto Vás srdečně zveme k účasti na velikonočním klání „ O FRÝDLANTSKÉ VELIKONOČNÍ VAJÍČKO“!
Není určena technika, velikost, množství, vše necháme na Vaší fantazii.
Jediné, co musíte dodržet je termín odevzdání děl, a to nejdéle do 30.3.2012 na MIC Frýdlant. Vaše díla chceme dále vystavit, aby se z nich mohli těšit i ostatní a abychom vyzdobili město Frýdlant na svátky jara. Připraveny máme i drobné ceny. Na Vaše originální techniky a nápady se těší pracovníci odboru kultury MěÚ Frýdlant!
 
Expediční kamera Hejnice
08.03.2012

Filmový festival v Hejnicích

Ne všichni hrdinové expedičních filmů přežijí.
Ne všichni Afričané přestali s kanibalismem.

Ne každý pád skončí dobře.
Ne všechny vlny lze překonat.
Expediční kamera je o skutečném životě.

Celovečerní promítání filmů o dobrodružství, divoké přírodě, extrémních zážitcích i sportech, ty nejlepší české i zahraniční filmy uplynulé sezóny, vítězné snímky z různých mezinárodních festivalů.
Přijďte se podívat na filmový festival do hejnického kina 16. března od 18.00 hodin. Vstupné činí 40,-Kč.
Další informace získáte na www.expedicnikamera.cz  
 
logo VZP, autor: google.cz
07.03.2012

Prověřte si zdraví, VZP přiveze do Frýdlantu mobilní ordinaci

Mobilní ordinace otestuje zdraví obyvatel Frýdlantska. Všeobecná zdravotní pojišťovna zájemcům bezplatně poskytne orientační biochemické vyšetření. Lidé se tak dozví, jak jsou na tom se zdravím.
První zastávka mobilní ordinace bude dne 26. března v nově otevřených prostorách klientského pracoviště VZP v ulici Vrchlického 471, Frýdlant, a to v době od 8 do 11 hod. Ve stejný den odpoledne, v době od 13 do 15 hod. budou zdravotníci ordinovat v zasedací místnosti frýdlantské radnice, 1. poschodí, číslo dveří 21.
Zájemci si mohou nechat změřit hladinu cholesterolu v krvi, krevní tlak a pulz, úroveň svalové kapacity a BMi. Po celou dobu budou zdravotníci poskytovat výživová doporučení.
Účastníci vyšetření obdrží písemný záznam výsledků, včetně odborného popisu zjištěných hodnot a doporučení pro zlepšení zdravotního stavu.

 
Zaostřeno na Jizerky - výstava
03.03.2012

Zaostřeno na Jizerky

Výstava nejlepších snímků z nedávno konané fotografické soutěže Zaostřeno na Jizerky.
Přijďte se podívat na Jizerské hory tak, jak je zachytily objektivy fotoaparátů.
Připomeňte si místa, která jste měli možnost navštívit, ale i ta, která na Vaši návštěvu ještě čekají. Pohledy fotografů vnímané zlomkem vteřiny v kontextu hluboké historie i nekonečnosti přírodních dějů.
Fotografie budou k vidění od 6.3. 2012 do 29.3. 2012 v kulturním sále Obecního úřadu (vedle informačního centra č.p. 17).  

 
dernisáž výstavy Pivovar Frýdlant
29.02.2012

Dernisáž výstavy Zámecký pivovar Frýdlant

Srdečně zveme příznivce historie a dobrého piva na dernisáž výstavy. Uskuteční se přímo v areálu pivovaru ve Frýdlantě. Těšit se můžete také na doprovodný program. Více informací o dernisáži výstavy v přiloženém letáku. Více se o pivovaru dozvíte na www.pivovar-frydlant.com.

 
Ples na Obřím Sudě 2012
27.02.2012

Vydařený ples na Obřím Sudě

I letošní rok přivítal na Obřím sudě již tradiční společenský ples pořádaný Mateřskou školou a Základní školou v Lázních Libverda. Úderem osmé hodiny v pátek 17. února zahájilo ples hudebně pohybové vystoupení dětí z Mateřské školy pod odborným vedení paní učitelky Machkové. Oproti předešlým rokům následovala jako součást slavnostního zahájení plesu  ukázka zumby.  Instruktoři Jirka a Tomáš, kteří pořádají lekce pravidelně každý čtvrtek ve Vzletu, strhli s prvními tóny do víru rytmu i okolo stojící diváky. Celým večerem pak k tanci i poslechu provázela kapela J. Kubáta. Hosté se mimo jiné těšili z výher bohaté tomboly i malého občerstvení, které bylo předem přichystáno na všech stolech.
Na závěr ještě jednou děkujeme všem sponzorům.
Jmenovitě je spolu s fotografiemi z plesu naleznete v odkaze níže.

 
novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 [...] 120 [...] 139 140 141 142 143 144 145 [...] 160 [...] 180 [...] 200 [...] 203 starší

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (314)
 
50% (322)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load