>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Aktuality

hasiči
07.09.2011

Soutěž v požárním sportu družstev žen O pohár starosty OSH

V neděli 11. září 2011 se na hřišti v Lázních Libverda uskuteční soutěž v požárním sportu družstev žen O pohár starosty okresního sdružení hasičů. Začátek soutěže je plánován na 9.30 h. Podrobnosti naleznete v přiložených propozicích.

 
Most č.9
29.08.2011

Upozornění – uzavírka mostu č.9 u čp. 122

S platností od úterý 30. srpna 2011 bude pro veškerý provoz uzavřen most č. 9 v horní Libverdě u čp. 122. Důvodem uzavírky je generální obnova mostu po loňské povodni včetně přeložky středotlakého vedení zemního plynu. Objízdná trasa povede okolo Základní školy a areálu Vzlet směrem na horní obchvat Libverdy k fotbalovému hřišti a poté k hasičské zbrojnici. Ze směru od Hejnic je možno přímo využít horní obchvatovou komunikaci. Za dopravní komplikace tímto způsobené se všem předem omlouváme a děkujeme za pochopení.

 
Výstava Hledání a nacházení
25.08.2011

Pozvání na vernisáž výstavy obrazů Jany Eichlerové

Obec Lázně Libverda společně se sdružením ARTEFAKTUM.CZ Vás srdečně zvou na vernisáž výstavy do galerie Informačního centra v Lázních Libverda. Vernisáž proběhne ve čtvrtek 1. září 2011 od 17.00 hodin. Přijďte na setkání s malířkou Janou Eichlerovou. Těšíme se na Vás.

 
Most č.5-2
24.08.2011

Čeká se jenom na asfalt

Původně plánované zprovoznění mostů u bývalého Parkhotelu a Penzionu Montana na úterý 23. srpna 2011 má zpoždění. Důvodem je závada na speciálním stroji pro pokládku asfaltové balené směsi, který byl minulý víkend terčem útoku zlodějů. Došlo k odcizení důležitých součástek a stroj je mimo provoz. Momentálně se již opravuje a je naděje, že závěrečné práce na předmětných mostech budou ukončeny do tohoto víkendu. Všem děkujeme za pochopení.

 
grilování
23.08.2011

Páteční grilování ve Vzletu

Přijměte pozvání na "Rozloučení s létem" alias páteční grilování ve Vzletu, které se uskuteční 26. srpna 2011 od 16.00 hodin. Těšit se můžete na grilovanou krkovičku, pstruha, klobásky a mnoho dalšího. Všechny srdečně zveme!

 
Znak obce
22.08.2011

Pozvánka na veřejné zasedání Zastupitelstva obce

Zastupitelstvo obce Lázně Libverda Vás srdečně zve na své 7. veřejné zasedání, které se bude konat v pondělí 29. srpna 2011 od 17 hodin v zasedací místnosti Informačního centra. Program zasedání najdete v sekci úřední deska.

 
Most č.5
15.08.2011

Obnova mostů u bývalého Parkhotelu a penzionu Montana se chýlí k závěru

Oba jmenované mosty jsou pro veškerou dopravu uzavřeny od začátku června 2011. Stavební práce na svislých i vodorovných konstrukcích jsou takřka u konce a momentálně probíhá technologická přestávka za účelem zrání železobetonových částí mostů tzv. mostovek. V případě dobrého nedeštivého počasí se tento týden provedou potřebné izolace a následná pokládka asfaltových živičných směsí. Pro dopravu by mosty měly být otevřeny v úterý 23. srpna 2011.

 
Fryyfest 2011
03.08.2011

Fryyfest 2011 se blíží

Další ročník rockového hudebního festivalu Fryyfest se bude konat na koupališti 13. srpna na dvou pódiích. Hvězdou večera bude finská symphonic metalová formace HB, která vystoupí v rámci Fryyfestu 2011 poprvé v ČR. Téměř dvě desítky kapel zahájí koncerty v 11 h. Poslechnout si bude možné i např. KURTIZÁNY Z 25. AVENUE nebo VITACIT s Láďou Křížkem. Seznam všech účinkujících a další detaily naleznete na www.fryyfest.cz.

 
znak Jindřichovic
01.08.2011

Jindřichovické dny 2011

Letošní Jindřichovické dny připadly na 12. a 13. srpna. Program stále prochází drobnými změnami. Již dnes ale víme, že v pátek v 18.00 hodin program zahájí na statku Jaroslav Dušek s kytarovým virtuozem Pavlem Steidlem. Spojení těchto dvou protagonistů jsme tu zažili již v roce 2007, při recitaci Máchova Máje v torzu svatojakubského kostelíka. Jaroslav Dušek a Pavel Steidl budou volnou formou vyprávět o svých zážitcích z cestování po světě i do vlastního nitra. Samozřejmě, že Pavel Steidl předvede i něco ze svého kytarového umění. Setkání se může přeměnit v besedu s diváky či v ukázky z představení Čtyři dohody a Pátá dohoda. Půjde o otevřený večírek.
Následně na řadu přijde koncert teplicko - jindřichovické skupiny BLUE ROCKET, která zde v Jindřichovicích natočila svůj klip Mačkej mě. Začátek koncertu je ve 21.00 hodin. V sobotu 13. srpna dopoledne se koná, na místo obvyklé neděle, hasičská soutěž - Memoriál Horsta Krauseho. Začátek soutěže je v 9.00 hodin. Odpolední program je složen opět z různých ukázek, ať již dřevorubeckých disciplín, výcviku policejních psů, nebo hasičské techniky. Denní program bude patřit i dětem. Pro ně rodinné centrum Mantulie, připravilo pohádku a různé zábavné hry. Cyril Podolský, režisér známého večerníčku Krysáci, zájemcům ukáže originální postavičky tohoto seriálu a rovněž jim představí jeho knížku Strašidelný herbář. Přítomna bude i paní Jiřina Fenclová, která je připravena dětským zájemcům, namalovat na obličeje různé motivy zvířátek a podobně. Starší děti i dospělí návštěvníci se budou moci svézt na motorových čtyřkolkách na louce za hřištěm, nebo si vyzkoušet střelbu z paintbalových pušek. Pány bude zajímat 17. hodina, kdy bude zahájeno 1. kolo okresního fotbalového přeboru mezi celky Jindřichovice a sousední Horní Řasnicí. V 18.00 hodin začne v kostele Nejsvětější trojice zpívání místního pěváku.
Pro ženy je připravena i jedna výzva. Soutěž o nejlepší štrůdl Jindřichovických dnů. V 15.00 hodin bude zahájena ochutnávka štrůdlů, do které se budou moci přihlásit ženy, které donesou na ochutnání vlastnoručně upečený štrůdl, nebo chcete-li, jablečný závin. Porota bude sestavena z návštěvníků, kteří po ochutnání určí, který štrúdl jim chutnal nejvíce. Soutěž bude anonymní a nejlépe ohodnocené výrobky budou odměněny cenou. Organizace se ujal Klub žen. Pečící muži samozřejmě ze soutěže vyloučeni nejsou.
Den zakončíme se skupinou REGION, která začne hrát v 19.30 na hřišti FK Sokol a chybět nebude ani ohňostroj, který v průběhu koncertu odpálíme ve 22.00 hodin. Program se stále tvoří a bude průběžně doplňován. Všichni jste srdečně zváni.

ZDROJ: www.jindrichovice.cz

 
upozornění, autor: google.cz
26.07.2011

Raspenava bude dnes neprůjdezdná

V úterý od 8 hodin minimálně do 14 hodin bude opět uzavřena Fučíkova ulice v Raspenavě na nábřeží v místě vymletí opěrné zdi. Uzavírka platí pro veškerou dopravu. Automobily budou odkláněny na objízdnou trasu přes Nové Město pod Smrkem, případně osobní auta mohou využít druhou stranu řeky a ulici Luhovou, ta je však přetížená a ve špatném technickém stavu.

 
novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 [...] 120 [...] 139 140 141 142 143 144 145 [...] 160 [...] 180 [...] 199 starší

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (312)
 
50% (319)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load