>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce

Turistické informace

Aktuality

30. 11. 2016

Zasedání zastupitelstva obce

Znak obce
Zastupitelstvo obce Lázně Libverda Vás srdečně zve na své 12. zasedání, které se bude konat ve středu 7. prosince 2016 od 17 hodin v zasedací místnosti Infocentra Lázně Libverda čp. 17. Program tohoto zasedání najdete v sekci úřední deska.
 
28. 11. 2016

V Lázních Libverda rozsvítili vánoční strom / Fotoreportáž / Poděkování

V Lázních Libverda rozsvítili vánoční strom, autor: Petr Bíma
Vánoční strom se rozzářil v parku za Obecním úřadem Lázně Libverda v 17 hodin za účasti Mikuláše, anděla a čertů, kteří přinesli všem dětem nadílku. Příchozí tu našli občerstvení, vepřové lahůdky a vánoční minitrh, připraveno bylo vyhodnocení vánočních ozdob dětí, vánocověda,  vystoupení dětí MŠ a ZŠ Lázně Libverda, Stromeček vánočních přání či vánoční pošta. Hudebně akci provázela kapela Bohemia Universal Band.
Podívejte se na fotoreportáž očima
http://www.frydlantsko.eu
Nafotil: Petr Bíma

PODĚKOVÁNÍ:

Děkujeme dětem i rodičům, kteří přišli na naše dopolední vánoční dílny a vytvořili nejen krásné adventní věnce a vánoční dekorace, ale také příjemnou předvánoční pohodu.

Děkujeme dětem z Libverdy, jež vyrobily přímo kouzelné vánoční ozdoby. Ty, které napsaly svá vánoční přání a vhodily je do schránky Ježíškovy pošty u Stromečku vánočních přání, se mohou navíc těšit na odpověď od Ježíška. Určitě nezapomeňte v prosinci nakouknout do vaší poštovní schránky ツ

Děkujeme všem, kteří svou účastí na slavnostním Rozsvícení vánočního stromu vytvořili krásnou předvánoční náladu a spolu s rozsvícením Vánočního stromu otevřeli bránu letošních Vánoc.

Veliké DÍKY patří úplně všem, kteří se podíleli na přípravách a realizaci této akce.
Všem šikovným pekařkám a pekařům, účinkujícím dětem a jejich p. učitelkám, kapele Bohemia Universal Band, všem sponzorům i dobrovolníkům, kteří věnovali svůj volný čas tomu, aby Libverda zazářila Vánocemi.

DĚKUJEME!

 
4. 11. 2016

Plánované uzavření silnice Smědava – Souš na zimu 2016/2017

uzavírka smědava-souš
Vzhledem k najeté vrstvě sněhu a ledu na vozovce a předpovědi ČHMU sněhových srážek a teplot pod bodem mrazu, bude silnice II. třídy ev. č. 290 v úseku Smědava – Souš do odvolání uzavřena od neděle 6. listopadu 2016. Zdroj: www.nmps.cz
 
4. 11. 2016

Z Nového Města pod Smrkem zdarma autobusem do Polska

Autobus do Polska 2016
V sobotu 5. 11. 2016  bude na Mírovém náměstí v Novém Městě pod Smrkem slavnostně zahájen projekt příhraničního autobusového spojení mezi Polskou a Českou republikou. Z lázeňského Świeradówa – Zdróje bude 4x denně, prozatím jen o sobotách a nedělích, zajíždět do Nového Města pod Smrkem bezplatná autobusová linka. Provoz slavnostně zahájí starostové Świeradówa – Zdróje  a Nového Města pod Smrkem -  Ronald Marciniak a Pavel Smutný.
První autobus z Nového Města bude odjíždět v 9.52 hodin. Všichni jste srdečně zváni!
Přijďte zahájit provoz i Vy, věříme, že tato autobusová linka bude hojně využívána i v souvislosti plánování výletů lanovkou na Stog Izerski a Rozhlednu na Smrku.
 
4. 11. 2016

ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU

Rozsvícení vánočního stromu - plakát
Obec Lázně Libverda si vás dovoluje pozvat v sobotu 26. listopadu 2016 od 16 hodin na ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU.
Těšit se můžete na bohatý program:
Občerstvení, vepřové lahůdky, horká medovina. Vánoční MINITRH, adventní věnce, vánoční dekorace. Hudebně provází večerem BOHEMIA UNIVERSAL BAND. Vystoupí děti MŠ a ZŠ Lázně Libverda. Připraven bude i stromeček vánočních přání a pod ním schránka vánoční pošty. Vyhlásíme výsledky soutěže o Vánoční ozdobu. Vánoční strom se poté rozzáří v parku za Obecním úřadem Lázně Libverda cca v 17 hodin za účasti Mikuláše, anděla a čertů, kteří určitě nepřijdou s prázdnou!  Více informací na tel.: 482 322 457
 
1. 11. 2016

Domov Raspenava - výstava prací výtvarného atelieru

Pozvání na vernisáž
Sdružení ARTEFAKTUM-CZ a Obec Lázně Libverda Vás srdečně zvou na výstavu VIII. ročníku společného projektu PORTRÉTY  Domova Raspenava. Těšit se můžete na práce výtvarného atelieru - kresby, obrazy a keramiku. 
Výstava potrvá od 3.11. do 7. 12. 2016, můžete ji shlédnout v GALERII INFOCENTRA obce Lázně Libverda ve všední dny v době 8 -12 h. a 13 - 16 h., v sobotu 8 - 10.30 h.
Vernisáž výstavy proběhne ve čtvrtek 3. 11. 2016  od 16 hodin v galerii infocentra. Přijďte se podívat na ojedinělá výtvarná díla a popovídat si s tvůrci, jejichž tvorba vypovídá o lidských duších. Těšíme se na Vás!

ikona souboruDomov Raspenava - kresby, obrazy, keramika- plakát
 
27. 10. 2016

Výzva pro šikovné pekařky i pekaře vánočních štrúdlů

Vánoční pečení 2016
Milé šikovné pekařky i pekaři, pochlubte se a podpořte svým pečením vánoční mikulášskou nadílku svých dětí při akci Rozsvícení vánočního stromu v Lázních Libverda. Výsledky vašich šikovných rukou můžete donést v pátek 25.11.2016 do 16 hodin do Informačního centra Lázně Libverda. Děkujeme! Výtěžek prodeje "Ochutnávka štrúdlů" bude financovat část Mikulášské nadílky vašich dětí pod Vánočním stromem. Zdraví mlsný čert a Mikulášova kancelář   ツ
 
27. 10. 2016

VÁNOČNÍ DÍLNA

Vánoční dílna 2016
Informační centrum Lázně Libverda v rámci pořádání akce „Rozsvícení vánočního stromu“, zve všechny libverdské děti, maminky a babičky  do „Vánoční dílny“, která se pro Vás otevře v sobotu 26. listopadu 2016 od 9.00 do 11.00 hod. v prostorách Informačního centra Lázně Libverda – kulturní sál. Děti si zde mohou vyzkoušet své dovednosti a třeba i vyrobit vánoční dárky pro své rodiče. Maminky a babičky mohou svůj čas věnovat výrobě adventních věnců.
 
27. 10. 2016

VÁNOČNÍ OZDOBA

Vánoční ozdoba 2016
Obecní úřad Lázně Libverda vyhlašuje tradiční vánoční tvoření pro libverdské děti - Vánoční ozdoba. Fantazii se meze nekladou, čím originálnější ozdoba, tím lépe. Výsledky svého snažení přineste do pátku 25.11.2016 do 16 hodin do informačního centra ke Stromečku vánočních přání, kde se na vaše ozdoby těší pomocníci Ježíška. Malou odměnu získá každý zúčastněný šikula ツ
Navíc v sobotu 26.11.2016 na akci Rozsvícení vánočního stromu proběhne vyhlášení tří nejzdařilejších - nejoriginálnějších ozdob.
 
26. 10. 2016

Nový studijní obor vyučovaný od září 2017 - Požární ochrana

Požární ochrana
Nový studijní obor je určen pro absolventy základních škol, pro chlapce a děvčata. Čtyřleté denní studium je zakončené maturitní zkouškou. Studijní obor Požární technik připravuje žáky pro výkon středních řídicích a technických funkcí v Hasičském záchranném sboru ČR, v oblasti požární prevence a pro výkon funkcí v rámci státního požárního dozoru.
 
1 2 3 4 5 6 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 [...] 120 [...] 137 starší

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
46% (263)
 
54% (309)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

banner cemba banner swieradowzdroj srop evropska unie
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load