>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce

Turistické informace

Aktuality

19. 1. 2017

Přerušení dodávky elektřiny

Ilustrační foto - energie
Dnes po desáté hodině byla z důvodu poškození elektrického vedení dočasně přerušena dodávka elektrické energie v části obce.  Na odstranění poškození se intenzivně pracuje, technici jsou již na místě.
Děkujeme za pochopení.
 
17. 1. 2017

Běžecké tratě v Libverdě na facebooku

Běžecké stopy Lázně Libverda 2017 (13), autor: Tým dobrovolníků Libverda
Vážení přátelé běžeckých stop,
facebookovou stránku Lyžařské stopy Lázně Libverda  jsme vytvořili pro Vaší lepší informovanost o stavu běžecké trati u nás v Lázních Libverdě. Stopy se snažíme udržovat v rámci veškerých našich možností. Díky jednomu skútru, který musí časově pokrýt tři lokality (Lázně Libverda, Nové Město pod Smrkem a Frýdlant v Čechách) se ne vždy daří stopy udržet v dobrém stavu. Okruh je naplánován z důvodu bezpečnosti jednosměrně, proti směru hodinových ručiček. Ve spodní části okruhu jsou dvě stopy, kde se dá jezdit v obou směrech (výuka dětí).
Přejeme Vám krásné zážitky na trati ...
Tým dobrovolníků Libverda 
 
13. 1. 2017

Fotografická soutěž - Paměť v krajině Trojzemí­

Drobné památky Trojzemí, autor kulturnikrajina com
Společnost pro kulturní krajinu, z. s. vyhlásila v rámci projektu "Paměť v krajině Trojzemí" první Fotografickou soutěž na téma: "Drobné památky v zimě" s cílem zachytit drobné památky v Trojzemí v zimě pohledem turistů a veřejnosti. Soutěž probíhá od 1. 12. 2016 do 15. 3. 2017, do tohoto data lze fotografie do soutěže posílat. Soutěž je rozdělena do 3 kategorií dle věku soutěžících na: 1. děti, 2. mládež a 3. dospělí.
Výherní fotografie bude vyhlášena v každé kategorii do 31. 3. 2017 a její autor bude odměněn drobnou cenou.
 
10. 1. 2017

Podání daňového přiznání k dani z nemovitých věcí - lhůta a rozšíření úředních hodin

financni sprava hlavni   logo
Daňové přiznání k dani z nemovitých věcí by neměli zapomenout podat zejména poplatníci, kteří v roce 2016 nově nabyli do svého vlastnictví pozemek, zdanitelnou stavbu nebo bytovou či nebytovou jednotku. Také ti, kteří nemovitou věc darovali, prodali nebo jinak pozbyli, musí tuto skutečnost oznámit finančnímu úřadu.  Lhůta pro podání daňového přiznání k dani z nemovitých věcí končí v úterý 31. ledna 2017. Z tohoto důvodu Územní pracoviště ve Frýdlantě, Oddělení majetkových daní rozšiřuje pro účely podání daňového přiznání k dani z nemovitých věcí na rok 2017 úřední hodiny.
 
6. 1. 2017

Běžecké tratě v Libverdě upraveny

Lázně Libverda   zima panorama
Konečně jsme se dočkali dostatku sněhu, a tak mohly být i v Libverdě  upraveny běžecké tratě.
Běžecké stopy mají v Lázních Libverda  nástupní místo u parkoviště P2 - 425 m n.m. (parkování je možné i na parkovišti P1 vzdáleného od tohoto místa 200m). 
Trasa je upravena k vysílači a zpět k parkovišti, aktuálně v pondělí 9. 1. 2017.
Aktuální informace o úpravě běžeckých stop v Lázních Libverda naleznete vždy zde na www.laznelibverda.cz v aktualitách. 
Aktuální mapku o běžeckých stopách v Novém Městě pod Smrkem naleznete na www.nmps.cz nebo na www.facebook.com/stopynmps, kde rovněž získáte informace o úpravách tratí.
Běžecké tratě v Lázních Libverda
 
3. 1. 2017

Dočasné uzavření restaurace Vzlet

Restaurace Vzlet Lázně Libverda
Restaurace Vzlet Lázně Libverda oznamuje dočasné uzavření z technických důvodů. 
Tímto se omlouváme všem návštěvníkům a hostům restaurace.
Aktuální informace naleznete na webových stránkách obce nebo přímo na OÚ Lázně Libverda.
UBYTOVÁNÍ je stále v provozu.
Děkujeme všem za pochopení.
 
22. 12. 2016

PF 2017

PF 2017
Krásné vánoční svátky plné pohody a lásky, 
pevné zdraví a mnoho úspěchů v novém roce 2017
přeje
Obec Lázně Libverda

 
22. 12. 2016

Cena vody na rok 2017

pitná voda
Dozorčí rada Frýdlantské vodárenské společnosti, a.s., schválila na svém jednání 16. prosince 2016 cenu vody (vodné a stočné) na rok 2017.
Pro koncového zákazníka dochází v roce 2017 k nárůstu ceny vodného o 5,87 Kč/m3 včetně DPH. U stočného naopak dochází k poklesu o – 0,78 Kč/m3 včetně DPH. Zákazníci, kteří platí vodné i stočné, tak v roce 2017 zaplatí o 5,00 Kč/m3 více. 
 
30. 11. 2016

Zasedání zastupitelstva obce

Znak obce
Zastupitelstvo obce Lázně Libverda Vás srdečně zve na své 12. zasedání, které se bude konat ve středu 7. prosince 2016 od 17 hodin v zasedací místnosti Infocentra Lázně Libverda čp. 17. Program tohoto zasedání najdete v sekci úřední deska.
 
28. 11. 2016

V Lázních Libverda rozsvítili vánoční strom / Fotoreportáž / Poděkování

V Lázních Libverda rozsvítili vánoční strom, autor: Petr Bíma
Vánoční strom se rozzářil v parku za Obecním úřadem Lázně Libverda v 17 hodin za účasti Mikuláše, anděla a čertů, kteří přinesli všem dětem nadílku. Příchozí tu našli občerstvení, vepřové lahůdky a vánoční minitrh, připraveno bylo vyhodnocení vánočních ozdob dětí, vánocověda,  vystoupení dětí MŠ a ZŠ Lázně Libverda, Stromeček vánočních přání či vánoční pošta. Hudebně akci provázela kapela Bohemia Universal Band.
Podívejte se na fotoreportáž očima
http://www.frydlantsko.eu
Nafotil: Petr Bíma

PODĚKOVÁNÍ:

Děkujeme dětem i rodičům, kteří přišli na naše dopolední vánoční dílny a vytvořili nejen krásné adventní věnce a vánoční dekorace, ale také příjemnou předvánoční pohodu.

Děkujeme dětem z Libverdy, jež vyrobily přímo kouzelné vánoční ozdoby. Ty, které napsaly svá vánoční přání a vhodily je do schránky Ježíškovy pošty u Stromečku vánočních přání, se mohou navíc těšit na odpověď od Ježíška. Určitě nezapomeňte v prosinci nakouknout do vaší poštovní schránky ツ

Děkujeme všem, kteří svou účastí na slavnostním Rozsvícení vánočního stromu vytvořili krásnou předvánoční náladu a spolu s rozsvícením Vánočního stromu otevřeli bránu letošních Vánoc.

Veliké DÍKY patří úplně všem, kteří se podíleli na přípravách a realizaci této akce.
Všem šikovným pekařkám a pekařům, účinkujícím dětem a jejich p. učitelkám, kapele Bohemia Universal Band, všem sponzorům i dobrovolníkům, kteří věnovali svůj volný čas tomu, aby Libverda zazářila Vánocemi.

DĚKUJEME!

 
1 2 3 4 5 6 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 [...] 120 [...] 138 starší
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

banner cemba banner swieradowzdroj srop evropska unie
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load